Anuluj stratne transakcje
z dealCancellation

Jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi w branży, które zmienia profil ryzyka. Daj sobie godzinny okres zabezpieczenia na anulowanie transakcji, gdy sytuacja na rynku Ci nie sprzyja.

Zacznij inwestować

Kiedy mogę skorzystać z dealCancellation*?

Inwestuj w trakcie ważnych wydarzeń

W trakcie większych zdarzeń niektórzy brokerzy zwiększają wymagany depozyt, poszerzają spread lub opóźniają egzekucję. My tego nie robimy. Co więcej, udostępniamy narzędzie, które pozwoli pewnie prowadzić inwestycje w trakcie takich wielkich wydarzeń.

Nie czekaj, zainwestuj

Inwestowanie potrafi nieźle zszargać nerwy, jednak możliwość dealCancellation pozwala za niewielką opłatą wycofać się z nieudanej transakcji, dzięki czemu jej wynik nie będzie spędzać Ci snu z powiek.

Wykonuj wielkie inwestycje

Jeśli obawy przed niepowodzeniem odstraszają Cię od większych inwestycji, nie przejmuj się. dealCancellation daje Ci jednogodzinne okno na wycofanie się z niej. Jeśli widzisz, że sytuacja na rynku niekorzystnie się zmienia, po prostu anuluj zlecenie.

Wykorzystaj zmienność

Inwestorzy zwykle starają się trzymać z dala od zmienności, jako że potencjalnie zwiększa ona ryzyko strat. Problem w tym, że zwiększone ryzyko oznacza również większą okazję. Wykorzystaj zmienność na swoją korzyść dzięki dealCancellation.

Jak skorzystać z dealCancellation?

1

Otwierając inwestycję, kliknij w ikonkę z tarczą, by włączy dealCancellation.

Otwierając inwestycję, kliknij w ikonkę z tarczą, by włączyć dealCancellation

slide on dealCancellation to enable slide on dealCancellation to enable

2
 
 

By zobaczyć inwestycje, w których aktywowane zostało dealCancelation, przejdź do raportu Otwarte inwestycje. Tam, przy chronionych inwestycjach, widoczna będzie ikonka tarczy.

Open Trades Report Open Trades Report

By zobaczyć inwestycje, w których aktywowane zostało dealCancellation, przejdź do raportu Otwarte inwestycje. Tam, przy chronionych inwestycjach, widoczna będzie ikonka tarczy.

3

Inwestycja idzie słabo? Po prostu ją wycofaj w ustalonym limicie czasowym.

Inwestycja idzie słabo? Po prostu ją anuluj w ustalonym limicie czasowym.

Wypróbuj dealCancellation

Masz więcej pytań? Przeczytaj FAQ dealCancellationy.

Losing Deal Open Trades Report

Masz więcej pytań?
Masz więcej pytań? Przeczytaj ">FAQ dealCancellation.

dealCancellation - Często Zadawane Pytania

Ze względu na wahania kursów walut kwota pod ryzyko po zamianie na walutę bazową konta’, może się różnić w momencie anulowania lub zamykania transakcji.

Takie transakcje z aktywną funkcją dealCancellation nie mogą być anulowane. Możesz zamknąć pozycję i zrealizować wszelkie zyski.

Kolejną fantastyczną zaletą dealCancellation jest to, że jeśli’skorzystałeś z tej opcji, aby chronić swoją transakcję, a ta osiąga poziom Stop-Loss przed anulowaniem, wciąż otrzymasz zwrot kwoty pod ryzyko na swoje konto.

Po anulowaniu transakcji kwota pod ryzyko takiej transakcji (Twoja strata) zostanie zwrócona na Twoje konto.

Nie. Z tej funkcji możesz skorzystać tylko podczas zawierania transakcji.

Aby anulować transakcję, która jest chroniona przez dealCancellation, przejdź do ‘Moje otwarte pozycje’, gdzie obok transakcji z włączoną opcją ochrony znajdować się będzie ikona dealCancellation.

transakcje chronione przez dealCancellation są oznaczone ikoną tarczy

Kiedy klikniesz, aby ‘zamknąć’ daną pozycję, pojawi się okienko z potwierdzeniem – na dole widoczna będzie liczba minut, jaka pozostała do anulowania transakcji. Możesz anulować transakcję, klikając ‘Anuluj transakcję’ na dole ekranu. Po upłynięciu czas na skorzystanie z funkcji dealCancellation, nie będziesz mógł już ‘anulować’ transakcji, ale możesz ją po prostu ‘zamknąć’.

Jak anulować transakcję, która traci?

Otwarte transakcje z wciąż aktywną funkcją dealCancellation są widoczne w zakładce “Moje otwarte transakcje” z widoczną ikoną dealCancellation przy danej parze.

transakcje chronione przez dealCancellation są oznaczone ikoną tarczy

Po kliknięciu przycisku 'zamknij' w górnej części wyskakującego okienka możesz sprawdzić, ile czasu pozostało do skorzystania z funkcji dealCancellation.

Jak anulować transakcję, która traci?

Twoja transakcja jest chroniona przez ustalony okres, zgodnie z informacją na karcie transakcji. Domyślnie jest to jedna godzina (60 minut).

Tak. Pobierana jest opłata oparta na procencie kwoty transakcji.

Na karcie transakcji kliknij ikonę dealCancellation w pozycję ‘ On’. Zostaniesz jednocześnie poinformowany o koszcie. Po kliknięciu ‘sprzedaj’ lub ‘kup’ Twoja transakcja zostanie otwarta z funkcją dealCancellation włączoną przez ustalony czas (60 minut).

Włączanie dealCancellation dla transakcji

Z funkcji dealCancellation możesz skorzystać przy wielu produktach, w tym podczas handlu walutami, złotem, srebrem i ropą. Uwaga: ta zasada może ulec zmianie.

Wystarczy sprawdzić, czy przy danej transakcji widoczna jest ikona dealCancellation.

Ikona dealCancellation

dealCancellation to funkcja na platformie easyMarkets, która daje klientowi prawo do anulowania transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskania zainwestowanych środków.

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.