Anuluj stratne transakcje
z dealCancellation

Jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi w branży, dzięki któremu inwestowanie jest naprawdę pozbawione ryzyka*. Daj sobie godzinny okres zabezpieczenia na anulowanie transakcji, gdy sytuacja na rynku Ci nie sprzyja.

Kiedy mogę skorzystać z dealCancellation?

Inwestuj na wielkich zdarzeniach

W trakcie większych zdarzeń niektórzy brokerzy zwiększają margines bezpieczeństwa lub całkowicie zabraniają inwestowania. My tego nie robimy. Co więcej, udostępniamy narzędzie, które pozwoli pewnie prowadzić inwestycje w trakcie takich wielkich wydarzeń.

Nie czekaj, zainwestuj

Inwestowanie potrafi nieźle zszargać nerwy, jednak możliwość dealCancellation pozwala za niewielką opłatą wycofać się z nieudanej transakcji, dzięki czemu jej wynik nie będzie spędzać Ci snu z powiek.

Wykonuj wielkie inwestycje

Jeśli obawy przed niepowodzeniem odstraszają Cię od większych inwestycji, nie przejmuj się. dealCancellation daje Ci jednogodzinne okno na wycofanie się z niej. Jeśli widzisz, że sytuacja na rynku niekorzystnie się zmienia, po prostu anuluj zlecenie.

Wykorzystaj zmienność

Inwestorzy zwykle starają się trzymać z dala od zmienności, jako że potencjalnie zwiększa ona ryzyko strat. Problem w tym, że zwiększone ryzyko oznacza również większą okazję. Wykorzystaj zmienność na swoją korzyść dzięki dealCancellation.

Jak skorzystać z dealCancllation?

1

Otwierając inwestycję, kliknij w ikonkę z tarczą, by włączyć anulowanie umowy

slide on dealCancellation to enable

2

By zobaczyć inwestycje, w których aktywowane zostało anulowanie umowy, przejdź do raportu Otwarte inwestycje. Tam, przy chronionych inwestycjach, widoczna będzie ikonka tarczy.

Open Trades Report

3

Inwestycja idzie słabo? Po prostu ją wycofaj w ustalonym limicie czasowym.

Open Trades Report

Masz więcej pytań?
Masz więcej pytań? Przeczytaj FAQ anulowania umowy.


Platforma easyMarkets

Czyste inwestowanie online za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Ponad 300 dostępnych instrumentów, w tym możliwość anulowania umowy.

 

Klienci VIP

Wyobraź sobie inwestowanie przy pomocy własnego analityka. Wyobraź sobie elastyczną dźwignię przy najwęższych, stałych spreadach.

 

Dlaczego inwestować z easyMarkets

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane narzędzia do zarządzania ryzykiem z funkcjami skupionymi na inwestorze.

 

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem ORE w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.