HANDLUJ RIPPLE

Handel kontraktami CFD na Ripple ma wiele zalet w porównaniu do faktycznego zakupu, trzymania i sprzedaży XRP za pośrednictwem giełdy. Po pierwsze handel kontraktami CFD na Ripple oznacza, że możesz natychmiastowo dokonywać zarówno zakupu, jak i sprzedaży. Dzieje się tak, gdyż kontrakty CFD pozwalają handlować ceną Ripple bez konieczności faktycznego posiadania tego aktywa. Kontrakty CFD na Ripple pozwalają potencjalnie zyskiwać zarówno na wzroście, jak i na spadku ceny Ripple.

Zacznij handlować

Co mówią o nas inwestorzy

Czym jest Ripple

Ripple, lub inaczej XRP, jest kryptowalutą, jednak w przeciwieństwie do Ethereum czy Bitcoina, została ona faktycznie stworzona z myślą o płatnościach protokołem opartym na technologii blockchain. Jednym z powodów, dla których Ripple przyciągnęła tyle uwagi traderów jest to, że została przyjęta przez ponad 100 klientów, w tym przez mainstreamowe firmy świadczące usługi finansowe, takie jak UBS, RBC, Credit Agricole, Santander, American Express czy MoneyGram. Ripple została stworzona w 2012 roku i jest jedną z najszybszych metod rozliczania płatności, jednocześnie jedną z najbardziej skalowalnych wśród odpowiedników w kryptowalutach przy pomijalnym zużyciu energii.

 • Narzędzie instytucjonalne

Od samego początku Ripple było tworzone z myślą o wykorzystaniu przez banki, by zastąpić obecne protokoły płatności.

 • Zmienność

Choć w Ripple zdarzały się fluktuacje, kryprowaluta ta zachowywała się w wysoce przewidywalny sposób. Głównym tego powodem jest brak możliwości tak prostego zakupu, jak to ma miejsce przy innych kryptowalutach.

 • Ripple + easyMarkets

Po założeniu w 2001 roku, easyMarkets stał się jednym z pierwszych brokerów, którzy oferowali handel przez internet i finansowanie kartą kredytową. Ciągle wprowadzamy kolejne innowacje, jednocześnie oferując klientom optymalne warunki handlowe.

 • Zarządzanie ryzykiem

easyMarkets oferuje wiele unikalnych i innowacyjnych narzędzi zarządzania ryzykiem.

Loading Network Issue Re-initialising

Kupno i sprzedaż Ripple vs. handel kontraktami CFD na Ripple

Kontrakty CFD na Ripple pozwalają na natychmiastowe transakcje – nasze kontrakty CFD pozwalają handlować ceną XRP/USD bez potrzeby faktycznego posiadania waluty. Posiadając Ripple w swoim portfelu, trzeba wystawić go na giełdzie i czekać, aż pojawi się druga strona, chętna dokonać transakcji – czyli jeśli sprzedajesz to musisz znaleźć kupca, a jeśli kupujesz to potrzebny Ci sprzedawca, chętny dokonać transakcji po pożądanej przez Ciebie cenie.

Dostęp do dźwigni jest kolejną zaletą handlowania Ripple przy pomocy kontraktów CFD; czymś, co nie wchodzi w grę przy faktycznym posiadaniu aktywa. Dźwignia jest właściwie krótkookresowym kredytem, oferowanym klientom przez brokera, dzięki czemu są oni w stanie otworzyć pozycję o większej wartości. Jako że dźwignia mnoży zmiany w obu kierunkach, warto zarządzać ryzykiem za pomocą takich narzędzi, jak Stop Loss. Standardową funkcją na wszystkich kontach easyMarkets jest darmowy, gwarantowany Stop Loss**, którym można ustalić maksymalny poziom ryzyka, z którym czujesz się komfortowo przy handlu z dźwignią.

Wreszcie inną, ważną zaletą przy handlu kontraktami CFD na Ripple jest możliwość potencjalnego zysku zarówno na wzroście, jak i na spadku ceny Ripple. Jeśli posiadasz XRP, to spadek ceny oznacza straty, ale też stanowi okazję do zakupu po niższej cenie.

Handlowanie kontraktami CFD na Ripple Kupno i sprzedaż Ripple na giełdzie
Dokonuj natychmiastowych transakcji – nie utkniesz z Ripple w razie spadku ceny. Czekaj na kupca lub sprzedawcę, by został drugą stroną Twojej transakcji.
Potencjalnie zyskuj zarówno na wzrostach, jak i na spadkach cen Ripple. Nie ma potrzeby czekania na drugą stronę transakcji. Spadek ceny jest potencjalną okazją do zakupu Ripple. Posiadanie Ripple oznacza stratę.
Ryzyko musi być wyliczane ręcznie lub przy pomocy programu niedostępnego na platformie transakcyjnej. easyMarkets oferuje unikalne i ekskluzywne narzędzia do zarządzania ryzykiem
Nie ma potrzeby znajdowania kryptoportfela, ani rejestracji na giełdzie kryptowalut. Handluj XRP/USD w przeciągu kilku minut. Badanie i znajdowanie właściwego portfela kryptowalut oraz godnej zaufania giełdy może kosztować sporo czasu.
Handluj Ripple z regulowanym brokerem, który działa na rynku od 2001 roku, i który posiada wyjątkowe warunki handlowe i wsparcie klienta. Giełdy kryptowalut mogą być podatne na cyberataki, które kosztowały już posiadaczy Ripple część lub nawet całość aktywów.

Handluj Ripple z easyMarkets

Na wszystkich kontach easyMarkets standardowo dostępne są bardzo przydatne narzędzia do zarządzania ryzykiem. Spready są stałe, niezależnie od sytuacji na rynku. Brak ukrytych opłat czy opłat za zasilenie i wypłaty. easyMarkets oferuje duży wybór, oprócz dostępu do Ripple masz również dostęp do ponad 200 innych instrumentów, którymi możesz handlować. Dodatkowo możesz handlować na urządzeniu mobilnym, na intuicyjnej i innowacyjnej platformie w przeglądarce oraz na bardzo popularnym MT4.

 

Standardowa funkcjonalność na wszystkich platformach
 • Brak opłat za zasilenia i wypłaty
 • Koszty są znane dzięki stałym spreadom
 • Brak ukrytych opłat, brak prowizji
 • Darmowe, gwarantowane Stop Loss oraz Take Profit**

Handluj Ripple

Warunku handlowe

Instrument Spready od 1 kontrakt Wartość PIP Kontrakt min. Maks. dźwignia
BTC / USD 35 USD 1 Bitcoin 0,01 USD 0,25 Bitcoin 1:50
XRP / USD 0,005 USD 1 Ripple 0,0001 USD 1000 Ripple 1:50
ETH / USD 1.90 USD 1 Ethereum 0,01 USD 1 Ethereum 1:50

Kiedy możesz inwestować w kryptowaluty?

Godziny Handlu
04/10 2020 - 24/10 2020 - GMT

Kryptowaluty Kryptowaluty
Instrumenty Otwarcie Zamknięcie Przerwa
Bitcoin BTC 22:00 Niedziela 21:00 Piątek
Ethereum ETH 22:00 Niedziela 21:00 Piątek
Ripple XRP 22:00 Niedziela 21:00 Piątek
Otwarcieing and Closing of Kryptowaluty Deals is 24/7 on Web Platforms, except Niedziela 06:00 - 09:00 GMT due to maintenance of our systems.

**Gwarantowane Stop Loss i Take Profit są dostępne tylko na platformie i aplikacjach easymarkets.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
 • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
 • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
 • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
 • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
 • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
 • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Request failed

Something went wrong. Please try again.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Request failed

Something went wrong. Please try again.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Request failed

Something went wrong. Please try again.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800025196)
 • 2. Zacznij rozmowę