easyTrade
W 3 PROSTYCH KROKACH

Wprowadź kwotę, którą chcesz zaryzykować
Wybierz czas trwania inwestycji
 
W górę, czy w dół?
Inwestuj!
Dostępne wyłącznie na platformie easyMarkets.

Czym jest easyTrade?

Najedź kursorem poniżej, by dowiedzieć się więcej o easyTrade.

Instrumenty dostępne w easyTrade

 • BTC/USD
 • AUD/USD
 • EUR/USD
 • USD/CHF
 • GBP/USD
 • USD/JPY
 • USD/CAD
 • XAU/USD
 • OIL/USD
 • DAX/EUR
 • ASX/AUD
 • SPI/USD

 

Dlaczego easyTrade?

Nieograniczone zwroty

Technologia stojąca za easyTrade w żaden sposób nie ogranicza Twojego potencjału. Jeśli sytuacja rynkowa jest dla Ciebie korzystna, to inwestycja będzie trwała nadal, by zyski zwiększały się w czasie jej trwania.

Ograniczone ryzyko

Możliwość kontrolowania maksymalnego poziomu ryzyka to jeden z powodów, dla których budujemy easyTrade na określony instrument finansowy. Pozwala na ustalanie poziomu ryzyka, pozwalającego Ci czuć się komfortowo.

Reaguj szybko, planuj zgodnie z warunkami

Najnowsze informacje spowodowały zmienność na rynku – easyTrade daje Ci możliwość wykonania szybkiej inwestycji. Ustal czas inwestycji,

przewidując zdarzenia makroekonomiczne, takie jak NFP, FOMC, ECB lub inne ogłoszenia Banku Centralnego, czy deklaracje polityków.

easyTrade FAQs

Opcje binarne to opcje typu wszystko albo nic, podczas gdy w easyTrade możesz wypłacić bieżący stan środków. Przy inwestycjach w opcje binarne wypłata jest z góry ustalona na 90%, a potencjalne wypłaty w easyTrade są nieograniczone. easyTrade można również skutecznie wykorzystać jako ochronę i zamknąć pozycję w dowolnej chwili, jeszcze przed jej wygaśnięciem. W opcjach binarnych nie ma takiego ułatwienia.

Tak jak przy inwestycjach Forex, ważne jest tu spekulowanie, w jakim kierunku pójdą zmiany rynkowe. Zmienność rynkowa może być Twoim najlepszym sprzymierzeńcem przy otwieraniu inwestycji easyTrade. Wykorzystaj zmiany rynkowe i spekuluj trend!

Każda para walutowa ma do wyboru inny zakres dla ryzykowanych kwot. Przy wpisywaniu ryzykowanej kwoty, system powiadomi Cię o możliwym zakresie wartości dla wybranej pary walutowej.

Ryzykowana kwota wyliczana jest w podstawowej walucie Twojego konta.

Wysokość inwestycji zależy od ryzykowanej kwoty, ustalonego czasu inwestycji oraz zmienności w chwili otwarcia inwestycji.

W potencjalnym, korzystnym scenariuszu zaczniesz zarabiać, gdy kurs rynkowy przekroczy punkt równowagi. Po przekroczeniu punktu równowagi odzyskasz zainwestowaną kwotę, powiększoną o zwrot, zależny od zmiany kursu aktywa.

Zamknięcie może nastąpić z trzech powodów:

1. Inwestycja wygasa po osiągnięciu maksymalnego wybranego czasu jej trwania (1/3/6 godzin).

2. Inwestycja zostaje zamknięta samodzielnie przed ustalonym czasem wygaśnięcia.

3. Inwestycja zostaje zamknięta w razie wykrycia nieupoważnionych działań. Kliknij TUTAJ, by zobaczyć umowę z klientem.

Po osiągnięciu punktu równowagi odzyskujesz wstępną kwotę inwestycji. Jeśli kurs zmieni się powyżej punktu równowagi, to w takiej sytuacji potencjalna wypłata jest nieograniczona.

Jeśli zmiany na rynku będą korzystne, to Twój wolny bilans zostanie uzupełniony o bieżącą wypłatę. Jeśli zmiany na rynku będą niekorzystne, maksymalna utracona kwota będzie równa już opłaconej ryzykowanej kwocie.

Można wybierać między 1/3/6 godzinami. Można inwestować w dłuższym okresie, korzystając z czystych opcji, które również dostępne są na platformie.

Maksymalna strata to wstępnie zainwestowana kwota w daną pozycję easyTrade.

Niezależnie od tego, ile pipsów wyniesie niekorzystna zmiana na rynku, nie możesz stracić więcej, niż wynosi ryzykowana kwota.

Dźwignia zależy od ryzykowanej kwoty oraz wartości równoważnej inwestycji, zależnej od zmienności w momencie otwierania pozycji.

Hedging jest dozwolony, o ile jest wykorzystywany w dobrej wierze. Kliknij TUTAJ, by zobaczyć umowę z klientem.

Co mówią o nas inwestorzy

Innowacje od 2001 roku.

easyMarkets działa na rzecz traderów od 2001 roku. Od samego początku staramy się oferować naszym kientom najbardziej innowacyjne produkty, narzędzia oraz usługi.

Przepisy i bezpieczeństwo

Zapewniamy naszym klientom ochronę przed ujemnym saldem, a ich środki znajdują się na oddzielnych rachunkach.

Handluj na Aplikacji

easyMarkets innowacyjna i intuicyjna aplikacja, pozwala handlować na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android, zapewniając dostęp do rynków w dowolnym miejscu i czasie.

Obowiązuje Regulamin *easyTrade.

easyTrade to znak towarowy oczekujący na zastrzeżenie pod aplikacją nr: 017879278.