KRYPTOWALUTY

Inwestuj w Bitcoin, Ethereum i Ripple

Kryptowaluty zmieniły oblicze światowych finansów – opisywane są jako krok w ewolucji waluty. Jeśli chcesz być wśród pionierów technologii i rynków walutowych, to kryptowaluty będą idealnym wyborem.

Dlaczego warto inwestować w kryptowaluty?

Decentralizacja

Na kryptowaluty rzadko wpływ mają zmiany w polityce lub brak stabilności w geopolityce – a widzieliśmy rynki traktujące je z tego powodu jako bezpieczną przystań .

Aktywność

Kryptowaluty są niesamowicie aktywne w porównaniu z tradycyjnymi walutami. Ceny mogą zmienić się znacznie w przeciągu dni lub nawet godzin. Poszerza to granice inwestowania.

Większy wybór

Każdy rynek ma swoje zalety i wady, wiedza o tym kiedy i w jakiej kombinacji je wykorzystać, może zoptymalizować Twoją strategię inwestycyjną.

Nowa okazja

W ciągu kilku miesięcy widzieliśmy kryptowaluty wchodzące do mainstreamu, wystrzeliwujące do pięciocyfrowych wartości i ostro nurkujące. Kontrakty CFD pozwalają zarówno na kupno, jak i na sprzedaż danej kryptowaluty.

Fakty o kryptowalutach

  • Ethereum i bitcoin to waluty cyfrowe oparte na technologii blockchain
  • Ripple opiera się na protokole płatności
  • Ceny kryptowalut w dużej mierze zależą od popytu i podaży
  • Nie ma potrzeby posiadania konta walutowego lub cyfrowego portfela
    • Inwestuj natychmiastowo przez internet, bez potrzeby czekania na kupujących i sprzedających
    • Polityki banków centralnych, geopolityka i brak stabilności politycznej nie mają na nie dużego wpływu
    • Jeden z najbardziej innowacyjnych i aktywnych rynków w dzisiejszych czasach

 

Warunki inwestowania

Instrument Spready od 1 kontrakt Wartość PIPSA MIN. kontrakt MAKS. dźwignia
BTC / USD 45 USD 1 bitcoin 0,01 USD 0,25 bitcoin 1:50
XRP / USD 0,005 USD 1 ripple 0,0001 USD 1000 ripple 1:50
ETH / USD 3,50 USD 1 ethereum 0,01 USD 1 ethereum 1:50

 

 

Inwestuj w kryptowaluty na różne sposoby

Platforma easyMarkets

Na naszej internetowej platformie inwestycyjnej znajdziesz stałe spready, zerowy poślizg i niesamowicie intuicyjny interfejs użytkownika. Nowi inwestorzy nie będą mieli problemów z nawigacją po stronie, a doświadczeni klienci znajdą tu wszelkie potrzebne im narzędzia.

Android czy iOS

Dostęp do rynków wszędzie tam, gdzie masz połączenie internetowe na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS. Aplikacje mają tę samą funkcjonalność i świetne narzędzia, co platforma na przeglądarce, z możliwością ustalenia powiadomień cenowych gdy aplikacja jest zamknięta, tak więc nic Cię nie zaskoczy.

MT4 easyMarkets

MT4 oferuje analizę i zautomatyzowane narzędzia do inwestowania, takie jak nakładki na wykresy, alerty cenowe i EA. Możesz teraz łączyć warunki inwestycyjne easyMarkets, takie jak stałe spready, z narzędziami dostępnymi dzięki MT4.

Darmowy eBook o bitcoinie

Trading Bitcoin
Czy bitcoin jest walutą przyszłości?

Czy bitcoin jest walutą przyszłości? Osądź samodzielnie, czytając fakty o bitcoinie i innych kryptowalutach w DARMOWYM eBooku o bitcoinie. Dowiedz się wszystkiego, co tylko chcesz wiedzieć o bitcoinie i dlaczego inwestorzy z całego świata obracają teraz kryptowalutami.

Bitcoin = nowe złoto?

Czy bitcoin, waluta cyfrowa, naprawdę może konkurować ze złotem? Co zaskakujące, oba te aktywa mają ze sobą wiele wspólnego: oba się kopie, jeden cyfrowo drugi fizycznie; oba mają skończoną ilość zasobów i żadne z nich nie jest powiązane z drukowalną walutą. Czy więc kryptowaluty mogą być tak samo dobrą inwestycją, co złoto? 

Historia bitcoina

W styczniu 2009 roku wystartował bitcoin, stając się pierwszą zdecentralizowaną walutą czy też kryptowalutą. Dowiedz się, co doprowadziło do uruchomienia najbardziej znanej kryptowaluty świata, kiedy odbyła się pierwsza transakcja z jej udziałem, w jaki sposób formowała się giełda bitcoinów i wiele innych ciekawych rzeczy.

Rekordowe wzrosty

Przez ostatnie miesiące bitcoin i rynki kryptowalut doświadczały rekordowych wzrostów z rekordową liczbą kryptowalut znajdujących się w obiegu. Co stoi za tym wystrzeleniem bitcoina? Czy długo to potrwa? I jakie są przewidywania cenowe dla rynku kryptowalut do 2020 roku?

Chcesz inwestować w kontrakty CFD na kryptowaluty? Pobierz darmowego eBooka o bitcoinie i zacznij już dziś.

Przepisy i bezpieczeństwo

easyMarkets podlega nadzorowi organizacji ASIC oraz CySEC. Zapewniamy naszym klientom ochronę przed ujemnym saldem, a ich środki umieszczamy na oddzielnych rachunkach.

Handluj bitcoinem na platformie MT4

Handluj bitcoinem, korzystając ze wspaniałych narzędzi do analiz, transakcji oraz zarządzania ryzykiem. Nie bez powodu MT4 jest jedną z najpopularniejszych platform.

 

Handluj bitcoinem w parze z najważniejszymi walutami

Waluty emitowane przez rządy przed oraz po znaczących wydarzeniach cechują się zwiększoną chwiejnością. Bitcoin podlega jedynie prawom popytu i podaży.