POLECAJ I ZARABIAJ

PODZIEL SIĘ Z INNYMI WIEDZĄ O easyMarkets

Polecaj nas znajomym przez media społecznościowe, stronę lub wiadomości. Gdy zasilą konto, otrzymasz do 750 $ za jedno polecenie*. Zarejestruj się, polecaj i zarabiaj.

Pierwsze zasilenie znajomego 30-dniowy obrót Twój zarobek
Ponad 5000 USD 2 000 000 USD 750 USD
Ponad 2500 USD 800 000 USD 400 USD
Ponad 1000 USD 400 000 USD 200 USD
Ponad 250 USD 100 000 USD 50 USD
Ponad 100 USD 50 000 USD 25 USD

Jak zarabiać na polecaniu?

  • Zarejestruj konto w easyMarkets
  • Odwiedź „Moje easyMarkets” w „Moje polecenia” oraz „Plan polecania”
  • Zaproś znajomych za pomocą linku lub wiadomości email
  • Po zasileniu konta przez poleconych, otrzymasz bonus!

Uwaga: Ta promocja nie dotyczy mieszkańców Pakistanu.

Jak zarabiać na polecaniu znajomych?

Do udostępnienia linku polecającego można wykorzystać dowolną stronę lub aplikację. Linki możesz udostępniać na platformach powiązanych z rynkami finansowymi, wszędzie są bowiem inwestorzy, mający różne zainteresowania.

Co mówią o nas inwestorzy

* Regulamin

 

Promocja „Poleć znajomemu” dostępna jest wyłącznie do celów polecania easyMarkets nowym klientom i jest otwarta dla wszystkich klientów z polecenia, którzy otworzą konto inwestycyjne live na easyMarkets lub platformie inwestycyjnej MT4 oraz zainwestują w dowolny instrument finansowy, znajdujący się w ofercie easyMarkets.

Aby wziąć udział w promocji, klient z polecenia powinien zasilić konto na kwotę przynajmniej 100 USD lub jej ekwiwalent w innej walucie. Środki za każdego z poleconych klientów można wypłacić w dowolnej chwili.

Promocja przeznaczona jest dla klientów mających ukończone 18 lat. Każdy klient może wziąć udział w promocji wyłącznie na jednym koncie inwestycyjnym. Wiele różnych kont należących do tego samego klienta będzie wyłączonych z promocji. easyMarkets zachowuje prawo do wyłączenia z promocji inwestora, jeśli zaistnieje rozsądne podejrzenie, że oferta jest przez niego nadużywana lub wykorzystywana w nieprawidłowym celu, wliczając w to wykorzystanie adresu IP nieodpowiadającego danym z dokumentów tożsamości klienta. Promocja może być łączona z dowolną inną promocją easyMarkets, aktywną w tym samym czasie. Wszelkie podatki/opłaty powstałe w wyniku niniejszej promocji będą rozliczone samodzielnie przez inwestora. Konto inwestycyjne podlega standardowemu Regulaminowi easyMarkets, który znajduje się na stronie www.easymarkets.com/legal. Pracownicy easyMarkets, ich najbliższa rodzina, partnerzy oraz BW za pośrednictwem swoich kont osobistych, osoby zarządzające wieloma kontami oraz wszelkie podmioty trzecie powiązane z promocją nie mogą wziąć w niej udziału. easyMarkets zachowuje prawo do odmówienia założenia lub też likwidacji konta inwestycyjnego w dowolnej chwili.