WPŁATY I WYPŁATY

ZASIL KONTO I WEJDŹ DO WSPANIAŁEGO ŚWIATA RYNKÓW FINANSOWYCH

easyMarkets nie pobiera żadnych opłat za zasilenie konta lub wypłaty. Sprawdź, ile zajmuje przetwarzanie transakcji w poniższej tabeli i wybierz najdogodniejszą formę płatności.

 

Metoda Kraje Czas przetwarzania zasilenia konta* Opłata
Karty kredytowe/debetowe
Visa Wszystkie kraje (z zastrzeżeniem wyłączeń) Natychmiastowo BEZPŁATNIE
MasterCard Tylko Europa Natychmiastowo BEZPŁATNIE
Maestro Tylko Europa Natychmiastowo BEZPŁATNIE
Astro Pay Card Wszystkie kraje z wyłączeniem UE i Australii Natychmiastowo BEZPŁATNIE
Bankowość internetowa
Local Bank Transfer Zgodnie z krajami UE określonymi przez Ingenico - podmiot przetwarzający może dodawać / usuwać kraje według własnego uznania 3-5 dni roboczych BEZPŁATNIE
Local Bank Transfer LATAM, Afryka, Indie, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Malezja do 24 godzin BEZPŁATNIE
Tylko kraje APAC 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
QR Pix Tylko Brazylia do 24 godzin BEZPŁATNIE
eWallet
Neteller Pokaż listę krajów, które nie są obsługiwane Natychmiastowo BEZPŁATNIE
Skrill Pokaż listę krajów, które nie są obsługiwane Natychmiastowo BEZPŁATNIE
Fasapay Tylko Indonezja 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
Local Deposit Egypt Tylko Egipt do 7 dni BEZPŁATNIE
Sticpay Wszystkie kraje poza Europą oraz APAC 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
Webmoney Wszystkie kraje poza Europą oraz APAC 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
Bitwallet Tylko Japonia 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
Perfect Money Wszystkie kraje z wyjątkiem Europy, Australii i Singapuru 1 dzień roboczy BEZPŁATNIE
Przelew bankowy
Dowiedz się więcej o przelewach bankowych.
Tylko Chiny
China Union Pay Tylko Chiny 1 - 2 dni roboczych BEZPŁATNIE

*Czas przetwarzania opiera się na szacunkach odpowiedniego podmiotu trzeciego, będącego operatorem płatności, zaś easyMarkets nie odpowiada za zmiany tych szacunków.

Co mówią o nas inwestorzy

Obsługa płatności

Barclaycard:

Barclaycard jest nazwą handlową należącą do Barclays Bank PLC. Firma Barclays Bank PLC działa na mocy zezwolenia Prudential Regulation Authority i jest nadzorowana przez Financial Conduct Authority oraz Prudential Regulation Authority (numer w Rejestrze Usług Finansowych — FRN: 122702). Spółka jest zarejestrowana w Anglii. Numer rejestrowy: 1026167 Główna siedziba: 1 Churchill Place, London E14 5HP

NETELLER:

NETELLER to usługa oferowana przez Optimal Payments Limited™. Optimal Payments Limited działa na mocy zezwolenia Financial Conduct Authority zgodnie z ustawą o elektronicznych instrumentach płatniczych z 2011 (FRN: 900015) w zakresie emisji pieniądza elektronicznego i instrumentów płatniczych na terenie Wielkiej Brytanii.

Skrill:

Skrill Ltd. działa na mocy zezwolenia Financial Conduct Authority zgodnie z ustawą o elektronicznych instrumentach płatniczych z 2011 w zakresie emisji pieniądza elektronicznego, nr rejestrowy 900001 © Skrill Ltd na terenie Wielkiej Brytanii.

Ingenico:

Ingenico działa na mocy zezwolenia Dutch Central Bank (DNB) na terenie Holandii.

TRUST PAYMENTS:

TRUST PAYMENTS (MALTA) LIMITED jest firmą zatwierdzoną przez Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) jako instytucja finansowa do świadczenia usług płatniczych zgodnie z Drugim Załącznikiem do Ustawy o Instytucjach Finansowych (Instytucjach Płatniczych). Firma jest zarejestrowana na Malcie. Numer rejestracyjny: C 56013. Siedziba: Ewropa Business Centre, Triq Dun Karm, Birkirkara, BKR 9034. NIP: MT23440004

Często zadawane pytania dotyczące wpłat i wypłat

Skrót Weryfikacja tożsamości klienta jest prawnym wymogiem który musi zostać spełniony przez firmy dostarczające usług finansowych, aby uniemożliwić prania brudnych pieniędzy oraz oszustw. Jako w pełni uregulowana firma z licencją, musimy spełniać wymogi stawiane nam przez regulacje prawne i musimy weryfikować tożsamość naszych klientów. Dlatego właśnie prosimy o przesłanie dokumentów weryfikacyjnych po założeniu konta i rozmawy telefonicznej z nami. Czytaj więcej

Aby dokonać wypłaty, wymagamy dowód tożsamości (jak paszport lub dowód osobisty) oraz potwierdzenie adresu zameldowania (jak np. rachunek za prąd czy wyciąg bankowy). Potwierdzenie adresu zameldowania nie może być starsze niż 6 miesięcy i musi ukazywać imię, nazwisko oraz adres. Inne dokumenty, jak wyciąg z karty kredytowej mogą być wymagane, zależenie od aktywności na Twoim koncie. W razie konieczności wysłania dodatkowych dokumentów, skontaktujemy się z Tobą.

Wszystkie żądania wypłaty przetwarzamy w ciągu dwóch dni roboczych (48 godzin). Jednak w zależności od lokalizacji banku użytkownika oraz czasu, jaki bank potrzebuje na obsługę przelewu, termin realizacji przelewu może wynieść od 3 do 10 dni roboczych.

Wypłaty są przetwarzane przez nasz zespół Back Office w ciągu dwóch dni roboczych (48 godzin). Jeśli dzień roboczy minął i wypłata jest nadal w toku, proszę o kontakt w celu uzyskania pomocy.

W przypadku wypłat na karty kredytowe/debetowe oraz ePortfele nie ma żadnych ograniczeń wypłaty. W przypadku wypłat na konta bankowe wymagana jest minimalna kwota wynosząca 50 dolarów.

Jeżeli nie możesz wypłacić środków, proszę się upewnić, że wysłałeś nam wszystkie wymagane dokumenty weryfikacyjne. Zanim będziesz mógł wypłacać środki, wymaganym jest potwierdzenie adresu zamieszkania oraz tożsamości. Jeżeli już wysłałeś nam te dokumenty, ale nadal nie możesz wypłacić środków, prosimy o kontakt.

Wszystkie wypłaty przesyłane są tą samą metodą, którą dokonywałeś wpłaty. Przykładowo, jeśli wpłaciłeś środki używając karty kredytowej i zleciłeś wypłatę, wypłata zostanie skierowana na tą samą kartę kredytową. Wszystkie wypłaty których wielkość przekracza depozyt początkowy zostaną wysłane alternatywną metodą. Przykładowo, jeśli wpłaciłeś na rachunek handlowy 200 dolarów poprzez kartę Visa, handlowałeś i zarobiłeś 350 dolarów, Twoje saldo wynosić będzie 550 dolarów. Jeżeli zdecydujesz się na wypłatę całych tych środków, 200 dolarów zostanie wysłane na Twoją kartę Visa, a 350 dolarów zostanie wysłane alternatywną metodą.

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do części Moje easyMarkets Zarządzanie środkami. Jeżeli dokonałeś depozytu poprzez kartę kredytową lub debetową, środki zostaną przekazane na tą samą kartę.

Jeżeli nie możesz dokonać wpłaty, sprawdź w swoim banku, czy na Twojej karcie nie ma ograniczeń dotyczących transakcji online.

Wpłata środków jest szybka i prosta. Możesz przelać swoje środki używając karty kredytowej lub debetowej, eWallet lub przelewu bankowego. Wszystkie dostępne metody płatności dostępne są w tabeli poniżej.

Jeśli posiadasz już konto i jesteś zalogowany/a, możesz dokonać wpłaty w górnej części ekranu, w menu Moje easyMarkets. Jeśli nie posiadasz konta naciśnij rozpocznij teraz[/reg_reg]rozpocznij teraz, aby je utworzyć, a następnie złóż depozyt, aby móc przeprowadzać transakcje.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3