Narzędzia inwestycyjne easyMarkets

Proste, potężne, skuteczne

Staramy się oferować klientom proste i jednocześnie potężne narzędzia oraz funkcje, by usprawnić procesy inwestowania i zarządzania ryzykiem.

Narzędzia inwestycyjne na platformie easyMarkets

dealCancellation*

dealCancellation to jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi z oferty easyMarkets. Pozwala anulować niekorzystną transakcję.

Dowiedz się więcej

Freeze Rate

Widzisz cenę w odpowiedniej wysokości? Zatrzymaj ją. Daje Ci to niewielki margines czasu na kupno lub sprzedaż instrumentu po zamrożonej cenie.

Dowiedz się więcej

Darmowy, gwarantowany Stop Loss

Darmowy, gwarantowany Stop Loss oznacza, że nigdy nie przekroczysz granicy ryzyka, którą ustalasz przed zawarciem transakcji. Kliknij tu, by dowiedzieć się, jak lepiej zarządzać ryzykiem.

Dowiedz się więcej

Narzędzia do zarządzania ryzykiem

dealCancellation

dealCancellation to jedno z najbardziej unikatowych narzędzi, znajdujących się w ofercie brokera internetowego. Pozwala na „ubezpieczenie” inwestycji od straty przez 1, 3 lub 6 godzin, za niewielką opłatą zależną od zmienności na rynku. Jeśli inwestycja będzie niekorzystna, to ją po prostu anuluj i odzyskaj zainwestowane środki oraz ewentualne straty

Freeze Rate

Cena się zmienia. Chcesz inwestować właśnie po tej cenie. Nie masz pewności w jaką stronę pójdzie zmiana. Zatrzymaj cenę. Daje Ci to niewielki margines czasu na kupno lub sprzedaż po zamrożonej cenie, podczas gdy cena w czasie rzeczywistym nadal się zmienia.

Ochrona przed ujemnym saldem

Byliśmy wśród pierwszych brokerów, którzy zbudowali internetową platformę inwestycyjną, gwarantującą klientowi straty wyłącznie do poziomu zainwestowanej kwoty. Gwarancję i obietnicę podtrzymujemy niezmiennie od 2001 roku, niezależnie od rodzaju posiadanego przez klienta konta i wykorzystywanej platformy.

Zlecenia oczekujące

Jeśli bieżący kurs różni się od tego, po jakim chcesz inwestować, to nie musisz czekać na zmianę, wpatrując się w platformę. Ustalanie zlecenia oczekującego pozwala kupować lub sprzedawać po określonym kursie, gdy tylko zostanie on osiągnięty na rynkach.

Darmowe, gwarantowane Stop Loss

Zarządzanie ryzykiem przy inwestowaniu jest niezmiernie ważne. Niektórzy inwestorzy korzystają ze zleceń stop loss – zamykających pozycję po osiągnięciu danego progu cenowego. Gwarantując stop loss, easyMarkets upewnia się, że nigdy nie stracisz środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Gwarantowane stop loss od easyMarkets nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Po prostu ustal poziom ryzyka, jaki jesteś w stanie przyjąć, a gdy cena osiągnie ten próg, pozycja zostanie automatycznie zamknięta.

Stałe spready

Spready to część opłat za transakcje przy inwestowaniu. Transakcje mają dwie strony – zakup (bid) i sprzedaż (ask). Różnica między cenami kupna i sprzedaży to spread. U nas spready są stałe, zamiast zmiennych, które zwiększają się wraz ze zmiennością rynkową. Dzięki temu cena jest przejrzysta, a Ty znasz wysokość opłat przed rozpoczęciem inwestycji.

Darmowe, gwarantowane Take Profit

Take profit daje Ci możliwość zamknięcia inwestycji po osiągnięciu zadowalającego Cię poziomu zysków. To doskonałe narzędzie dla inwestorów, którzy chcą samodzielnie ustalić stosunek ryzyka do nagrody, korzystając ze stop loss do zdefiniowania maksymalnego ryzyka, oraz take profit do określenia maksymalnego poziomu zysków. Oba narzędzia są gwarantowane i darmowe, niezależnie od rodzaju posiadanego konta.

Narzędzia informacyjne

Powiadomienia

Jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania ryzykiem jest wiedza. Otrzymuj powiadomienia o zmianach cen co do minuty, zawsze wiedząc jak zmienia się sytuacja na rynkach.

Kursy walut na żywo

Monitoruj kursy, zmiany procentowe oraz szczyty/dołki preferowanego rynku na żywo, ładując je jednym kliknięciem do kuponu inwestycyjnego.

Inside Viewer

Dowiedz się, o czym myślą rynki. Inside Viewer to unikalne narzędzie easyMarket i jedno z pierwszych w swoim rodzaju po uruchomieniu w 2009 roku. Daje Ci większe rozumienie zmian rynkowych, pokazując procent inwestorów kupujących i sprzedających dany instrument.

Wykresy inwestycyjne

Rynki ciągle się zmieniają. Możliwość zobaczenia, na jakim poziomie była wcześniej cena i na jakim poziomie jest obecnie, wraz z możliwością zauważenia pojawiających się wzorców, może pomóc w zrozumieniu rynków. Nakładki ze wskaźnikami technicznymi na wykresach mogą pomóc w identyfikacji wzorców.

Kalendarz finansowy

Wiedza o tym, co dzieje się na świecie jest ważna przy inwestowaniu, dlatego też zintegrowaliśmy kalendarz finansowy do platformy, na której inwestujesz.

Informacje rynkowe

Najnowsze informacje z rynku dostępne na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby wychodzenia z platformy inwestycyjnej. Pozwala Ci pozostać na bieżąco bez opuszczania rynków.

Konto Demo

Czujesz, że potrzebujesz nieco więcej czasu na naukę i ustalenie strategii inwestycyjnej? Konto Demo easyMarkets pozwala zapoznać się z dostępnymi narzędziami i platformą, a jednocześnie prowadzić strategię inwestycyjną bez żadnego ryzyka.

Co mówią o nas inwestorzy

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3