HANDEL ETHEREUM

Handel kontraktami CFD na Ethereum pozwala szybko realizować transakcje, bez potrzeby rejestracji portfela kryptowalut czy też rejestracji na giełdzie kryptowalut. Zyskujesz również dostęp do ekskluzywnych narzędzi i produktów easyMarkets, w tym do easyTrade, które pozwala handlować z zerowymi spreadami, bez wymogów depozytu zabezpieczającego. easyTrade daje również możliwość definiowania ryzyka, co oznacza, że nigdy nie stracisz więcej, niż samodzielnie określisz jako strefę komfortu.

Handluj Ethereum

Co mówią o nas inwestorzy

Czym jest Ethereum

Decentralizacja

Na Ethereum nie wpływają w znacznym stopniu wydarzenia geopolityczne, czy też makroekonomiczne, podobnie jak zmiany polityczne; za to, podobnie jak bezpieczne przystanie, napędza je głównie popyt i podaż samej kryptowaluty.

Zmienność

Kryptowaluty są zmienne, a ich ceny przejawiają dużą fluktuację, nawet w krótkich odstępach czasu. Te szybkie ruchy pozwalają traderom CFD zyskiwać potencjalnie na zmianach w obu kierunkach.

Kryptowaluty + easyMarkets

Nie ma potrzeby otwierania portfela kryptowalut, czy też rejestracji na giełdzie, by inwestować w kryptowaluty na easyMarkets. Możesz natychmiastowo rozpocząć handel.

Zarządzanie ryzykiem

easyMarkets oferuje szeroką gamę narzędzi zarządzania ryzykiem, w tym darmowy gwarantowany stop loss** oraz ochronę przed ujemnym bilansem konta.

Kupno i sprzedaż Ethereum na giełdzie vs. handel kontraktami Ethereum

Handlując kontraktami CFD na Ethereum, masz możliwość dokonywania zakupu i sprzedaży w dowolnej chwili – nie trzeba czekać na sprzedawcę lub kupca, by wykonać transakcję, tak jak miałoby to miejsce na giełdzie walut. Jest tak ze względu na samą naturę kontraktów CFD, które pozwalają na handel ceną kryptowaluty bez obowiązku jej posiadania.

Kolejną zaletą handlowania kontraktami CFD na Ethereum jest dostęp do dźwigni, co zwiększa ekspozycję rynkową i potencjalnie powiększa samą pozycję – to może być przyczyną szybkich strat, jeśli jednocześnie nie korzysta się z darmowej, gwarantowanej funkcji Stop Loss easyMarkets.

Kontrakty CFD pozwalają traderom zyskiwać zarówno na wzrostach, jak i na spadkach ceny Ethereum, podczas gdy spadek ceny w przypadku posiadania aktywa spowoduje stratę.

Handel kontraktami CFD na Ethereum Kupno i sprzedaż Ethereum na giełdzie
Kupuj lub sprzedawaj Ethereum przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu. Masz możliwość korzystania z okazji, gdy tylko się pojawi Kupujący i sprzedający muszą wykonać transakcję, która może kosztować utratę cennych okazji
Graj zarówno na spadkach, jak i wzrostach ceny Ethereum, zajmując krótką lub długą pozycję. Gdy cena Ethereum spada, może powstać okazja zakupu po niższej cenie.
Korzystaj z ekskluzywnych narzędzi do zarządzania ryzykiem easyMarkets, jak darmowe, gwarantowane Stop Loss oraz innowacyjnych produktów, jak Freeze Rate. Ryzyko należy uważnie obserwować i nim zarządzać, co wymaga wielkiej wiedzy oraz pracy włożonej w kalkulacje.
Nie ma potrzeby otwierać portfela kryptowalut czy też rejestrować konta na giełdzie. Konto easyMarkets pozwala handlować ponad 200 instrumentami. Nasze konta transakcyjne posiadają standardowe zarządzanie ryzykiem oraz funkcje bezpieczeństwa. Znalezienie godnej zaufania i bezpiecznej giełdy oraz wybieranie między różnego rodzaju portfelami (papierowe, online, komputerowe, mobilne lub fizyczne/sprzętowe) w większości przypadków pozwala handlować wyłącznie jednym rodzajem kryptowalut.
Konto easyMarkets daje dostęp do regulowanego brokera, działającego od 2001 roku i posiadającego niesamowite wsparcie klienta. Handel na giełdzie nieregulowanej może Cię narazić na niepotrzebne ryzyko. Nawet godne zaufania giełdy bywały już hackowane, co odbywało się z krzywdą dla klienta.

Handel Ethereum z easyMarkets

Na wszystkich kontach easyMarkets standardowo dostępne są bardzo przydatne narzędzia do zarządzania ryzykiem, stałe spready, dzięki którym koszty zawsze są znane, oraz wyjątkowe wsparcie klienta. Nie ma żadnych opłat za zasilenie konta i wypłaty, a do kompletu easyMarkets oferuje gwarantowane Stop Loss i brak dodatkowych kosztów.

 

Standardowa funkcjonalność na wszystkich platformach
  • Brak opłat za zasilenia i wypłaty
  • Koszty są znane dzięki stałym spreadom
  • Brak ukrytych opłat, brak prowizji
  • Darmowe, gwarantowane Stop Loss oraz Take Profit**

Handluj Ethereum

Warunki inwestowania

Instrument Spready od 1 kontrakt Wartość PIPSA MIN. kontrakt MAKS. dźwignia
BTC / USD 50 USD 1 bitcoin 0,01 USD 0,25 bitcoin 1:50
XRP / USD 0,005 USD 1000 ripple 0,0001 USD 1000 ripple 1:50
ETH / USD 2,50 USD 1 ethereum 0,01 USD 1 ethereum 1:50

**Gwarantowane Stop Loss i Take Profit są dostępne tylko na platformie i aplikacjach easymarkets.