HANDLUJ Ethereum

Handlując Ethereum z easyMarkets, możesz szybko realizować transakcje, bez konieczności zakładania portfela kryptowalut lub rejestracji na giełdzie kryptowalut. Otrzymasz również dostęp do wyjątkowych narzędzi i produktów easyMarkets, takich jak Day Trade, który charakteryzuje się wąskimi stałymi spreadami, bezpłatnym i gwarantowanym stop loss oraz Freeze Rate*. Możesz także handlować za pomocą zleceń oczekujących, które automatycznie otworzą transakcję Day Trade po określonym kursie, pozwalając Ci zautomatyzować swój handel Ethereum.

Decentralized

Decentralizacja

Decentralizacja

Geopolityka, wydarzenia makroekonomiczne i zmiany w polityce nie mają dużego wpływu na Ethereum – ta kryptowaluta jest napędzana głównie przez popyt lub sprzedaż.

Volatility

Zmienność

Zmienność

Kryptowaluty są zmienne – ich ceny ulegają dużym wahaniom nawet w krótkim czasie. Te gwałtowne ruchy pozwalają traderom easyMarkets czerpać potencjalne korzyści zarówno z zakupu, jak i sprzedaży.

Cryptos + easyMarkets

Kryptowaluty + easyMarkets

Kryptowaluty + easyMarkets

Nie musisz posiadać portfela kryptowalutowego ani rejestrować się na giełdzie kryptowalut, aby handlować kryptowalutami z easyMarkets. Możesz zacząć handlować natychmiast.

Risk Management

Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ryzykiem

easyMarkets oferuje rozbudowane narzędzia do zarządzania ryzykiem, w tym bezpłatny gwarantowany stop loss* i ochronę przed ujemnym saldem.

Wykresy handlowe

Loading Network Issue Re-initialising

Handel Ethereum z easyMarkets a kupowanie i sprzedawanie Ethereum na giełdzie

Handel Ethereum z easyMarkets

Kupuj lub sprzedawaj Ethereum 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu*. Zadbaj o to, aby móc wykorzystać nadarzające się okazje.

Handluj zarówno wzrostami, jak i spadkami cen Ethereum, dokonując zakupu lub sprzedaży tej kryptowaluty.

Korzystaj z wyjątkowych narzędzi do zarządzania ryzykiem easyMarkets, takich jak bezpłatny gwarantowany stop-loss, a także z innowacyjnych produktów, takich jak Freeze Rate*.

Nie musisz rejestrować się w portfelu kryptowalutowym ani na giełdzie. Konto easyMarkets umożliwia handel ponad 275 instrumentami. Nasze konta handlowe obejmują standardowe funkcje zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa.

Twoje konto easyMarkets zapewnia Ci dostęp do regulowanego brokera założonego w 2001 roku i niesamowitej obsługi klienta.

Zakup i sprzedaż Ethereum na giełdzie

Potrzeba kupującego i sprzedającego do przeprowadzenia transakcji, która może kosztować Cię cenne możliwości.

Gdy cena Ethereum spada, może pojawić się okazja, na zakup tej kryptowaluty po niższej cenie.

Należy ściśle monitorować ryzyko i zarządzać nim przez hedging, którego kalkulacja wymaga obszernej wiedzy i wiele pracy.

Znalezienie wiarygodnej, bezpiecznej giełdy i wybór pomiędzy wieloma rodzajami portfeli (papierowe, internetowe, stacjonarne, mobilne lub fizyczne/sprzętowe) pozwala Ci w większości przypadków handlować tylko jednym rodzajem kryptowalut.

Handel na nieuregulowanej giełdzie może narazić Cię na niepotrzebne ryzyko. Nawet wiarygodne giełdy padają czasami ofiarami hakerów, co wiąże się ze szkodami dla ich klientów.

Handluj Ethereum za pomocą zleceń oczekujących i Day Trade

Day Trade

Chwilowe zamrożenie kursu na żywo, dzięki czemu zyskujesz kilka dodatkowych kluczowych sekund podczas otwierania bądź zamykania transakcji

Możesz bez dodatkowych opłat ustawić wartości stop loss i take profit* bez poślizgu, aby chronić swoje konto i transakcje przed nieprzewidzianymi zmianami na rynku

Zlecenie oczekujące

Ustaw kurs, a po jego osiągnięciu zostanie zrealizowana transakcja typu day trade. W ten sposób możesz częściowo zautomatyzować swój handel.

Spready i dźwignia finansowa

Warunki inwestowania

Instrument Spready od 1 kontrakt Wartość PIPSA MIN. kontrakt MAKS. dźwignia
BTC / USD 85 1 Bitcoin 0.01 USD 0.01 Bitcoin 1:400
XRP / USD 0.006 1 Ripple 0.0001 USD 500 Ripple 1:100
ETH / USD 6 1 Ethereum 0.01 USD 0.1 Ethereum 1:400
LTC / USD 0.9 1 Litecoin 0.01 USD 0.5 Litecoin 1:100
BCH / USD 4 1 Bitcoin Cash 0.01 USD 0.5 Bitcoin Cash 1:100
XLM / USD 0.002 1 Stellar 0.0001 USD 500 Stellar 1:100
ADA / USD 0.007 1 Cardano 0.0001 USD 50 Cardano 1:100
ALG / USD 0.005 1 Algorand 0.0001 USD 50 Algorand 1:100
SOL / USD 1.25 1 Solana 0.01 USD 1 Solana 1:100
UNI / USD 0.15 1 Uniswap 0.01 USD 5 Uniswap 1:100
DOT / USD 0.10 1 Polkadot 0.01 USD 5 Polkadot 1:100
LNK / USD 0.20 1 Chainlink 0.01 USD 5 Chainlink 1:100
ZEC / USD 0.8 1 Zcash 0.01 USD 2 Zcash 1:100
OMG / USD 0.03 1 OmiseGO 0.0001 USD 40 OmiseGO 1:100
MTC / USD 0.01 1 Polygon 0.0001 USD 200 Polygon 1:100
DSH / USD 1 1 Dash 0.01 USD 1 Dash 1:100
DOG / USD 0.0015 1 Dogecoin 0.0001 USD 1000 Dogecoin 1:100
XMR / USD 1.5 1 Monero 0.01 USD 0.50 Monero 1:100
CHZ / USD 0.0030 1 Chiliz 0.0001 USD 500 Chiliz 1:100
AVA / USD 0.45 1 Avalanche 0.01 USD 2.5 Avalanche 1:100

Kryptowaluty

07 kwietnia do 5 października 2024 r. – Times GMT

Instrumenty
easyMarkets Web, App & TradingView Platforms
Wszystkie kryptowaluty
Dostępne 24 godziny

Z wyjątkiem niedzieli w godzinach 06:00 – 09:00 GMT ze względu na konserwację naszych systemów.

Handluj Ethereum – zawsze i wszędzie

Handluj na wiele sposobów z easyMarkets, w tym korzystając z TradingView, MT4, MT5 oraz nagradzanej platformy natywnej easyMarkets lub aplikacji mobilnej.

Platforma easyMarkets

Przyjazna dla użytkownika, wydajna, wyposażona w zaawansowane narzędzia analityczne i zarządzania ryzykiem.

Aplikacja easyMarkets

Uzyskaj dostęp do rynków w dowolnym miejscu, korzystając z połączenia internetowego. W pełni funkcjonalna platforma dla systemów iOS i Android.

easyMarkets na TradingView

Brak poślizgu na zleceniach z limitem, handel z poziomu wykresów, wąskie stałe spready i dogłębna analiza rynku.

MT4 i MT5 easyMarkets

Do handlu z easyMarkets dla doświadczonych traderów dostępne są popularne platformy Metatrader.

Handluj Ethereum – FAQ

Możesz handlować Ethereum z easyMarkets bez konieczności rejestrowania się na giełdzie kryptowalut lub zakładania portfela kryptowalutowego i z wpłatą początkową już od 100 USD. Możesz użyć zlecenia typu day trade lub zlecenia oczekującego (które otwiera transakcję typu day trade na wcześniej określonym poziomie), aby handlować zarówno na wzrostach, jak i spadkach ceny Ethereum.

Kontrakty CFD na Ether to świetny sposób na handlowanie Ethereum bez zobowiązań i odpowiedzialności związanej z posiadaniem i przechowywaniem aktywa bazowego. To daje Ci swobodę handlu zarówno wzrostowymi, jak i spadkowymi ruchami cen, co nie jest możliwe, gdy posiadasz Ether.

Ether różni się nieco od swoich kryptowalutowych odpowiedników. Ethereum jest siecią, która potrzebuje mocy obliczeniowej komputerów do przetwarzania transakcji dokonywanych w sieci, a Ether można nazwać „paliwem” dla tej mocy obliczeniowej.

 1. Jak działa Ether?
 2. Ether to paliwo potrzebne do przeprowadzania transakcji w sieci Ethereum. Jest to środek wymiany, w ramach której strona dostarczająca moc obliczeniową otrzymuje wynagrodzenie w postaci tokenu. Na tym właśnie polega główna różnica między innymi kryptowalutami a Eterem – jest ona używana wyłącznie do obliczeń zdecentralizowanych aplikacji w sieci Ethereum.

 3. A co z Ethereum?
 4. Ethereum to sieć blockchain, w której przechowywane są dane, w tym zapisy finansowe. Bloki są połączone ze sobą chronologicznie. Gdy jeden blok osiągnie pełną pojemność (co różni się w zależności od kryptowaluty), powstaje nowy blok, który łączy się z poprzednim.

 5. Czym są dappy?
 6. Dapps to skrót od „zdecentralizowanych aplikacji” („decentralized apps”). Dappy działają podobnie jak tradycyjne aplikacje komputerowe z kilkoma dodatkowymi funkcjami dzięki obecności w sieci Ethereum, która obejmuje między innymi brak cenzury, zintegrowane płatności i anonimowe logowanie.

Podobnie jak w przypadku innych kryptowalut, ponieważ nie są one emitowane przez żaden bank centralny, ruchy cen Etheru są w dużej mierze wynikiem spekulacji traderów. Co więcej, w przeciwieństwie do Bitcoina, Ether nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, jaką można wyprodukować, więc zalanie rynku lub brak zainteresowania również są możliwe.

 1. Otwórz konto w easyMarkets, dokonaj wpłaty i aktywuj konto (otrzymasz wskazówki na adres e-mail) i zacznij handlować Etherem niemal natychmiast. Prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na handel Etherem jest skorzystanie z easyMarkets. Dokonując bardzo niskiej wpłaty w wysokości zaledwie 100 USD możesz handlować Etherem bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany proces rejestracji.
 2. Opracuj swój plan handlowy
 3. Posiadanie planu handlowego może pomóc Ci zarządzać swoim zaangażowaniem i emocjami – jeśli tylko będziesz go przestrzegać. Analizując rynki, możesz obliczyć swój punkt otwarcia i zamknięcia transakcji oraz określić swoją tolerancję na ryzyko. Nieprzestrzeganie planu handlowego może z kolei prowadzić do impulsywnych działań, które częściej przynoszą straty niż zyski.

 4. Zdobądź potrzebną wiedzę
 5. Niektórzy twierdzą, że wiadomości podążają za danymi, a inni sądzą, że to dane podążają za wiadomościami. Niezależnie od tego, zdobywanie wiedzy na temat tego, co się dzieje i jak dane wydarzenie może wpłynąć na instrument, którym handlujesz, czyli w tym przypadku Ether, jest najlepszą taktyką. Poza zapoznaniem się z warunkami rynkowymi musisz również przybliżyć sobie warunki, w jakich handlujesz, narzędzia handlowe, które masz do dyspozycji, a także charakterystykę instrumentu i narzędzia handlowego, z którego korzystasz (np. day trade, zlecenie oczekujące, opcje waniliowe).

 6. Złóż zlecenie
 7. Najprostszym sposobem handlu Etherem na platformach easyMarkets jest Day Trade, znany również jako zlecenie rynkowe.

Założenie konta w easyMarkets jest szybkie i proste. Użyj swojego adresu e-mail i hasła, aby otworzyć konto. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokonać wpłaty i je aktywować. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu skontaktuj się z naszym ekspertem i zespołem obsługi klienta, który chętnie Ci pomoże!

Co mówią o nas inwestorzy

*tylko na platformie handlowej easyMarkets online i w aplikacji

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
 • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
 • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
 • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
 • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
 • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
 • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
 • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
 • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3