Handluj
Bitcoin Cash

Bitcoin Cash został stworzony, aby umożliwić znacznie szybsze transakcje w porównaniu do Bitcoina. Sposób, w jaki to osiągnięto, polegał na zwiększeniu rozmiaru bloków składających się na blockchain, z którego korzysta kryptowaluta. Miało to być nie tylko szybsze, ale i bardziej skalowalne.

Decentralizacja

Podobnie jak Bitcoin, czyli kryptowaluta, od której Bitcoin Cash się „oderwał”, jest on zdecentralizowany, co oznacza, że pozostaje w dużej mierze niezależny od wydarzeń makroekonomicznych lub zmian politycznych.

Dynamiczna zmiana cen

Uważane za przekraczające wszelkie granice w handlu kryptowaluty zmieniają swoją wartość jak żaden inny instrument na rynku. Ich dynamiczne ruchy mają swoich wiernych zwolenników.

Bez prowizji, bez opłat za zasilenie konta

Handlując z easyMarkets nie potrzebujesz portfela i giełdy, ani nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. To wszystko jest intuicyjne i wygodne!

BCH/USD

Handluj Bitcoin Cash w parze walutowej, aby lepiej pozycjonować się na szybko zmieniającym się rynku. Nie masz pewności? Zawsze możesz cofnąć stratne transakcje dzięki funkcji anulowania transakcji.

Wykresy handlowe

Loading Network Issue Re-initialising

Handel Bitcoin Cash z easyMarkets kontra zakup i sprzedaż
Bitcoin Cash na giełdzie

Handel Bitcoin Cash z easyMarkets

Transakcje są natychmiastowe, bez poślizgu podczas handlu BCH w aplikacji easyMarkets lub na platformie internetowej.

Gdy handlujesz Bitcoin Cash z easyMarkets, możesz natychmiast handlować zarówno ruchami w dół jak i w górę.

easyMarkets jest dobrze ugruntowanym i regulowanym brokerem. Posiada wiele zabezpieczeń przed niepowodzeniem, aby chronić Twoje fundusze i konto handlowe.

Wszystkie platformy, które oferuje easyMarkets; natywna platforma internetowa, aplikacja, TradingView, Metatrader 4 i Metatrader 5 oferują zintegrowane dane, możliwość korzystania z nakładek indeksowych i nie tylko.

Konto easyMarkets daje Ci dostęp do takich kryptowalut, jak Bitcoin, Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash, Stellar i Litecoin. Za pomocą tego samego konta i platformy możesz też handlować akcjami, metalami takimi jak złoto i srebro, ropą naftową i nie tylko.

easyMarkets intensywnie inwestuje w rozwój wielu systemów i narzędzi w celu ochrony naszych klientów. Jesteśmy regulowani w UE i licencjonowani w innych jurysdykcjach, które można znaleźć tutaj.

Zakup i sprzedaż Bitcoin Cash na giełdzie

Brak wygody. Zarejestrowanie się na giełdzie, w portfelu, a następnie skonfigurowanie wszystkiego może być skomplikowanym procesem.

Brak natychmiastowej reakcji. Jeśli wystąpi trend spadkowy, jedyne co możesz zrobić to kupić BCH, a następnie poczekać, aż cena wzrośnie i wtedy go sprzedać.

Bardzo mało lub nawet bark narzędzi zarządzania ryzykiem podczas handlu Bitcoin Cash na giełdzie.

Ogólnie platformy giełdowe pozwalają jedynie na kupno i sprzedaż kryptowalut. Analityka i wiadomości są przez nie oferowane rzadko; możesz potrzebować płatnych rozwiązań innych firm.

Wiele portfeli przechowuje tylko pojedyncze kryptowaluty. Giełdy pobierają różne opłaty związane z kupnem i sprzedażą Bitcoin Cash.

Giełdy ulegają atakom hakerów i mogą powodować utratę kryptowalut klientów.

Handluj Bitcoin Cash w ramach day trade lub ze zleceniem oczekującym

Handluj kryptowalutami na dwa sposoby z easyMarkets. Wybierz handel po aktualnej cenie rynkowej, w ramach day trade, lub ustaw stawkę dla handlu do otwarcia transakcji ze zleceniem oczekującym. Gdy kurs zostanie osiągnięty, Twoje zlecenie zostanie zrealizowane z zerowym poślizgiem, zarówno na platformie easyMarkets w przeglądarce, jak i w aplikacji mobilnej.

Jedne z najlepszych warunków i najniższe stałe spready w branży

Brak poślizgu na stronie internetowej i w aplikacji

Brak prowizji, opłaty za zasilenie konta i innych ukrytych opłat

Chroń swoje konto przed nieprzewidzianymi zmianami cen dzięki bezpłatnej gwarantowanej funkcji „stop loss & take profit”.

Spready i dźwignia

Warunki inwestowania

Instrument Spready od 1 kontrakt Wartość PIPSA MIN. kontrakt MAKS. dźwignia
BTC / USD 85 1 Bitcoin 0.01 USD 0.01 Bitcoin 1:400
XRP / USD 0.006 1 Ripple 0.0001 USD 500 Ripple 1:100
ETH / USD 6 1 Ethereum 0.01 USD 0.1 Ethereum 1:400
LTC / USD 0.9 1 Litecoin 0.01 USD 0.5 Litecoin 1:100
BCH / USD 4 1 Bitcoin Cash 0.01 USD 0.5 Bitcoin Cash 1:100
XLM / USD 0.002 1 Stellar 0.0001 USD 500 Stellar 1:100
ADA / USD 0.007 1 Cardano 0.0001 USD 50 Cardano 1:100
ALG / USD 0.005 1 Algorand 0.0001 USD 50 Algorand 1:100
SOL / USD 1.25 1 Solana 0.01 USD 1 Solana 1:100
UNI / USD 0.15 1 Uniswap 0.01 USD 5 Uniswap 1:100
DOT / USD 0.10 1 Polkadot 0.01 USD 5 Polkadot 1:100
LNK / USD 0.20 1 Chainlink 0.01 USD 5 Chainlink 1:100
ZEC / USD 0.8 1 Zcash 0.01 USD 2 Zcash 1:100
OMG / USD 0.03 1 OmiseGO 0.0001 USD 40 OmiseGO 1:100
MTC / USD 0.01 1 Polygon 0.0001 USD 200 Polygon 1:100
DSH / USD 1 1 Dash 0.01 USD 1 Dash 1:100
DOG / USD 0.0015 1 Dogecoin 0.0001 USD 1000 Dogecoin 1:100
XMR / USD 1.5 1 Monero 0.01 USD 0.50 Monero 1:100
CHZ / USD 0.0030 1 Chiliz 0.0001 USD 500 Chiliz 1:100
AVA / USD 0.45 1 Avalanche 0.01 USD 2.5 Avalanche 1:100

Kryptowaluty

07 kwietnia do 5 października 2024 r. – Times GMT

Instrumenty
easyMarkets Web, App & TradingView Platforms
Wszystkie kryptowaluty
Dostępne 24 godziny

Z wyjątkiem niedzieli w godzinach 06:00 – 09:00 GMT ze względu na konserwację naszych systemów.

Handluj Bitcoin Cash 24/7 z dowolnego miejsca z easyMarkets

Handluj na wiele sposobów z easyMarkets, w tym korzystając z TradingView, MT4, MT5 oraz nagradzanej platformy natywnej easyMarkets lub aplikacji mobilnej.

Platforma easyMarkets

Przyjazna dla użytkownika, wydajna, wyposażona w zaawansowane narzędzia analityczne i zarządzania ryzykiem.

Aplikacja easyMarkets

Uzyskaj dostęp do rynków w dowolnym miejscu, korzystając z połączenia internetowego. W pełni funkcjonalna platforma dla systemów iOS i Android.

easyMarkets na TradingView

Brak poślizgu na zleceniach z limitem, handel z poziomu wykresów, wąskie stałe spready i dogłębna analiza rynku.

MT4 i MT5 easyMarkets

Do handlu z easyMarkets dla doświadczonych traderów dostępne są popularne platformy Metatrader.

Podstawowe konto walutowe Bitcoin

Zapewniając Ci jeszcze większy wybór podczas handlu, easyMarkets oferuje Bitcoiny jako walutę bazową. Wpłać Bitcoiny, handluj dowolnym z naszych ponad 200 instrumentów i wypłacaj Bitcoiny. Poznaj zupełnie nowy sposób na przechowywanie aktywów kryptowalutowych, jednocześnie ciesząc się możliwością handlu nimi, bez konieczności wymiany swoich funduszy na waluty FIAT.

Korzyści konta walutowego easyMarkets w Bitcoinach

 • Bez potrzeby wymiany
 • Brak ukrytych lub dodatkowych opłat za zasilenie konta
 • Szybki i wygodny sposób, aby wpłacić i wykorzystać swoje środki w Bitcoinach bez wymiany na FIAT.

Stały dostęp do wszystkich innowacyjnych narzędzi handlowych i warunków easyMarkets, takich jak:

 • Brak poślizgu
 • Wąskie stałe spready, które nigdy nie zmieniają się podczas godzin handlu
 • Darmowy i gwarantowany stop loss i take profit na platformach easyMarkets
 • Ochrona przed ujemnym saldem
 • Cofnij stratne transakcje w ciągu 1, 3 lub 6 godzin dzięki funkcji dealCancellation
 • Handluj ze znaną maksymalną ekspozycją, zerowymi spreadami i brakiem wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego z easyTrade.

Wpłać kryptowaluty, handluj FIAT

Wpłacaj kryptowaluty i zasilaj swoje konto walutą FIAT. Wybieraj spośród takich kryptowalut, jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether (ERC20), Tether (TR20) i Bitcoin Cash. Ta nowa metoda przetwarzania płatności, obsługiwana przez naszego partnera, Paymero, pozwala inwestorom na korzystanie z ich kryptowaluty do handlowania ponad 200 instrumentami, które mamy w ofercie, w tym akcjami, indeksami, towarami, ropą, metalami, walutami i innymi kryptowalutami.

Proces jest prosty i bezpieczny - wpłacasz swoją wybraną kryptowalutę, a Twoje konto handlowe jest zasilone równowartością waluty bazowej FIAT.

Korzyści z wpłacania środków w kryptowalutach

 • Wykorzystaj swoje aktywa kryptowalutowe do handlu ponad 200 instrumentami.
 • Kolejny sposób na wpłatę środków w easyMarkets, dzięki czemu handel staje się jeszcze wygodniejszy.
 • Nie musisz korzystać z giełdy, nie ma ukrytych opłat za wpłaty.

Trade Bitcoin Cash - FAQ

Bezpieczeństwo jest jedną z największych zalet handlu jakimikolwiek instrumentami, w tym kryptowalutami, z easyMarkets. Ponieważ jesteśmy regulowanym brokerem, nasi handlowcy są chronieni przez wiele środków bezpieczeństwa, a ich fundusze są przechowywane na oddzielnych kontach w bankach szczebla 1. easyMarkets oferuje również unikalne narzędzia do zarządzania ryzykiem, w tym ochronę przed ujemnym saldem i bezpłatny gwarantowany stop loss i take profit jako standardowe narzędzia, które nie są dostępne dla osób handlujących na giełdach.
Twoje konto easyMarkets daje Ci również dostęp do innych globalnych rynków, w tym akcji, indeksów, metali szlachetnych i przemysłowych, ropy naftowej i surowców energetycznych oraz walut, którymi możesz handlować za pomocą platformy w przeglądarce, aplikacji, MT4 i TradingView.

Chociaż easyMarkets w tej chwili oferuje swoim inwestorom takie kryptowaluty, jak Bitcoin, Ripple, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash i Stellar, nasza lista instrumentów stale się rozszerza, więc na bieżąco zapoznawaj się z naszymi przyszłymi aktualizacjami i dodatkami.

Podobnie jak waluty FIAT, euro, dolar, jen itp. kryptowaluty są w dużej mierze podatne na podobne lub nawet te same wydarzenia makroekonomiczne, ale każda z nich reaguje na nie w inny sposób. Kryptowaluty różnią się również znacznie pod względem wartości, co też może być brane pod uwagę podczas handlu.

Blockchain to księga transakcji dokonywanych za pomocą kryptowaluty. Składa się on z bloków danych, które są kolejno łączone w łańcuchy, a gdy jeden blok stanie się pełny, tworzony jest nowy. Chociaż blockchain może przechowywać różne rodzaje danych (jak w przypadku tokenów NFT lub Cryptocurrency Art), jest on w dużej mierze przeznaczony do transakcji z wykorzystaniem kryptowaluty, na której sę opiera.

Bitcoin Cash jest jedną z wirtualnych walut, które powstały w wyniku tzw. „hard forka”. W wyniku rozłamu powstała kryptowaluta o większym rozmiarze bloku, co ma na celu zwiększenie szybkości transakcji. Bitcoin Cash jest kryptowalutą, która w dużej mierze przypomina Bitcoina pod względem funkcji. Główna różnica między nimi polega na wielkości bloków danych, które są ze sobą łączone.

Z easyMarkets handel Bitcoin Cash polega na „kupowaniu” go, gdy spodziewasz się, że jego cena wzrośnie i „sprzedawaniu”, gdy uważasz, że cena wkrótce spadnie. Oczywiście, jest to bardzo uproszczona wersja tego, co obejmuje handel Bitcoin Cash. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Centrum Edukacyjne easyMarkets.

Co mówią o nas inwestorzy

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
 • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
 • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
 • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
 • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
 • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
 • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
 • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
 • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3