Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

dealCancellation daje teraz 6 godzin na anulowanie transakcji!

Doskonale znany broker CFD easyMarkets rozbudowuje jedno ze swoich najpopularniejszych narzędzi

deal cancellation

Limassol, Cypr: easyMarkets jest doskonale znane ze swoich unikalnych, innowacyjnych narzędzi i wyjątkowego wsparcia klienta. Kontynuując wysiłki mające dać traderom jeszcze większy wybór i jeszcze większą przewagę przy handlowaniu, easyMarkets ulepsza jedno ze swoich najpotężniejszych narzędzi.

Firma rozszerzy czas trwania dealCancellation do 1, 3 lub 6 godzin. Jeśli nie znasz tego narzędzia to pozwala ono traderowi na bezprecedensowy poziom kontroli; poprzez cofanie nieudanych transakcji i odzyskiwanie środków z nich za niewielką opłatą.

To odblokowuje całkowicie nową metodę handlu w tych zmiennych czasach.
Zgodnie z informacjami od naszego Zespołu Analizy Danych, dealCancellation zostało do tej pory aktywowane ponad 30 000 razy.

CEO easyMarkets, Nikos Antoniades, o rozbudowanym dealCancellation:

Badaliśmy możliwości rozszerzenia czasu trwania dealCancellation od jakiegoś czasu, pracując z naszą technologią, handlem i ekspertami spośród klientów. Po miesiącach ciężkiej pracy udało nam się zrobić niesamowite narzędzie, unikalne w skali branży. Sprawiliśmy, że jest jeszcze potężniejsze. Jesteśmy dumni z rozbudowanej wersji dealCancellation i jesteśmy pewni, że będzie ono miało ogromną wartość dla klientów.

Dyrektor Zespołu ds. Informacji easyMarkets, Alex St. Louis:

W obliczu obecnego światowego kryzysu rozwinęliśmy naszą infrastrukturę dostępu zdalnego, by zapewnić możliwości działania easyMarkets w pełni sprawności, utrzymując doskonałe standardy usług dla klientów i codziennych operacji. To w połączeniu z już ustalonymi praktykami rozwoju oraz narzędziami do współpracy pozwala nam dostarczać wielkie projekty, takie jak rozszerzenie czasu trwania dealCancellation do 3, a nawet 6 godzin, przy planach na kolejne rozszerzenie w ciągu najbliższych miesięcy.

Choć wiele firm na całym świecie ogranicza swoją działalność, my pozostajemy przy naszych pracownikach i klientach. Nadal dokonujemy innowacji, pracujemy ciężko, by zapewnić klientom największe szanse na zwycięstwo w tak zmiennych rynkach i czasach.

Scenariusze użycia dealCancellation

Ze względu na rozszerzony czas działania, przy handlowaniu z dealCancellation można korzystać na wiele sposobów. Jego główną funkcją, jak już wspomnieliśmy, jest możliwość cofania nieudanych inwestycji.

Tymczasowe zabezpieczenie

Otwórz pozycję z aktywowanym dealCancellation. Jeśli potrzebujesz zabezpieczenia, utrzymuj pozycję otwartą. Jeśli nie, to po prostu cofnij zabezpieczenie i odzyskaj z niego środki, pomniejszone o niewielką opłatę.

Zmniejszenie obaw

Nowi traderzy często odczuwają lęk przed otwieraniem prawdziwych pozycji. Aktywując dealCancellation przed otwarciem pozycji mogą ją cofnąć, jeśli w danym okresie zmiany na rynku będą dla nich niekorzystne. Wszystko za niewielką opłatą.

Cofnij pomyłki

Jeśli pozycja została otwarta w wyniku błędu lub otwarta została pozycja Kup zamiast Sprzedaj, to po prostu cofnij inwestycję i odzyskaj środki, pomniejszone o niewielką opłatę dealCancellation.

Wypróbuj nową strategię

Wielu traderów próbuje wiele różnych instrumentów finansowych, rynków i form analizy podczas prób rozwinięcia własnej strategii. Czasem, w zależności od warunków na rynku, należy dokonać określonych zmian. dealCancellation pozwala to zrobić bez ryzykowania całości kwoty inwestycji, tylko w cenie poniesienia niewielkiej opłaty związanej z narzędziem.

Jak w przypadku każdego narzędzia, istnieje wiele różnych sposobów na jego wykorzystanie i możesz znaleźć taki przypadek, który najlepiej pasuje do Twoich metod i strategii inwestowania.

Jak korzystać z dealCancellation

dealCancellation jest dostępny zarówno na własnej platformie easyMarkets, jak i w aplikacji handlowej (iOS, Android) przy użyciu Day Trade Ticket. By skorzystać i chronić się przy pomocy dealCancellation, wybierz czas trwania: 1, 3 lub 6 godzin i kliknij na zmianę tarczy.
Ochrona na wybrany okres została aktywowana.

Jeśli zmiany na rynku będą niekorzystne dla otwartej przez Ciebie pozycji, po prostu kliknij na kurs w obszarze „otwarte pozycje” platformy (będzie to widoczne jako przekreślenie kursu i czerwony kolor przycisku). Po tym transakcja zostanie odwrócona, a Ty odzyskasz środki pomniejszone o niewielką opłatę za usługę dealCancellation.

Najdłuższy czas trwania dealCancellation może niemal pokryć cały czas trwania sesji (w zależności od lokalizacji i handlowanego aktywa). Może to być użyteczne zwłaszcza przy zaplanowanym wydarzeniu makroekonomicznym, które wywoła zmienność, jednak wynik nadal nie jest pewny. Jeśli wynik wydarzenia wpłynie negatywnie na Twój instrument, po prostu cofnij transakcję i odzyskaj środki pomniejszone o niewielką opłatę. Jeśli jesteś nowym traderem, to możesz się ochronić, aktywując dealCancellation, co zapewni Ci nieco większy spokój.

O easyMarkets

Nowy, potężniejszy dealCancellation jest częścią i tak już imponującej listy unikalnych narzędzi i warunków handlowych easyMarkets. Połącz dealCancellation z innowacyjnym Freeze Rate, tak by momentalnie zastopować kursy na żywo przy otwieraniu i zamykaniu pozycji, co da Ci kilka kluczowych sekund w trakcie zmian na rynkach.

Kolejne wspaniałe narzędzie, do którego masz dostęp jako trader easyMarkets, to easyTrade. Ustal maksymalną kwotę ryzyka bez określania granicy potencjalnego zysku w określonym czasie 1, 3 i 6 godzin. Ten ticket tradingowy również nie wymaga depozytu zabezpieczającego, co oznacza że nie zamknie się, jeśli zmiany na rynku będą niekorzystne dla Twojej pozycji, zamiast tego jednak daje Ci szansę na odrobienie przed jego upływem.

Wszystkie konta easyMarkets mają funkcję Darmowego Gwarantowanego Stop-Loss i Take Profit, dzięki czemu traderzy mogą jeszcze skuteczniej zarządzać ryzykiem, przy braku dodatkowych kosztów na własnych platformach. Ochrona przed ujemnym bilansem i brak poślizgu są również funkcjami standardowymi na własnych platformach przy handlu z dowolnego konta easyMarkets.

O easyMarkets: easyMarkets to globalny, wielokrotnie nagradzany dostawca usług finansowych, oferujący usługi brokerskie na CFD i opcje. Założony w 2001 roku easyMarkets posiada licencję i jest regulowane przez CySEC dla działań na terenie UE oraz ASIC na region APAC. Oferuje klientom dostęp do ponad 200 rynków, w tym kryptowalut, akcji indywidualnych, indeksów, towarów rolniczych, surowców energetycznych, metali i FX.

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3