Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

easyMarkets poszerza ochronę klienta za sprawą nowej licencji

seychelles-news

Nowa licencja easyMarkets od Urzędu Usług Finansowych na Seszelach (FSA Seychelles) rozszerza i tak już solidne ramy prawne firmy. Nowa licencja jest dodatkiem do dwóch wcześniejszych licencji regulacyjnych easyMarkets, otrzymanych od Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) oraz Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC).

Koula Lamprou, dyrektor finansowy easyMarkets

“W easyMarkets naszym najważniejszym celem jest zaoferowanie klientom wyjątkowego doświadczenia handlowego. Rozumiemy, że regulacja, bezpieczeństwo i nadzór są tego niezbędnymi elementami. Nasza nowa licencja od FCA stanowi dodatek do naszej i tak już mocnej listy licencji, na której znajdują się podmioty nadzorcze z Europy, takie jak ESMA i CySEC ,a także australijska licencja ASIC, obejmująca naszą działalność w regionie Azji i Pacyfiku. Od ponad 20 lat jesteśmy aktywnie zaangażowani w branżę handlową, a naszym zamiarem jest dalsze rozszerzanie naszych ram regulacyjnych i jeszcze lepsza obsługa klientów.”

Zwiększa to dodatkowo globalną obecność easyMarkets w branży usług finansowych. Będąc firmą zorientowaną na klienta, regulacja jest dla nas niezwykle istotna. Dlatego właśnie easyMarkets oferuje ochronę przed ujemnym saldem i gwarantowany Stop Loss na platformach easyMarkets jako standardową i bezpłatną usługę na wszystkich kontach. Funkcje te odpowiednio zabezpieczają klientów przed osiągnięciem ujemnego salda oraz zamykają stratne transakcje, gdy te osiągną określony poziom cenowy, co chroni klientów przed niekontrolowanymi stratami.

Założona w 2001 roku firma easyMarkets oferuje handel CFD nieprzerwanie od ponad 20 lat. Oprócz bezpieczeństwa zapewnianego przez nadzór regulacyjny, easyMarkets proponuje swoim klientom także warunki i narzędzia zarządzania ryzykiem, dzięki którym mogą lepiej się zabezpieczyć. Obejmuje to ochronę przed ujemnym saldem i stałe spready, mające na celu utrzymanie przejrzystości cen. easyMarkets umożliwia swoim klientom dostęp do wielu rynków, w tym walut, metali szlachetnych i przemysłowych, surowców energetycznych i rolnych, kryptowalut, indeksów i akcji.

easyMarkets oferuje zarówno handel w przeglądarce, jak i przez aplikację, dbając o to, by klienci nigdy nie znaleźli się w niekorzystnej sytuacji, kiedy są daleko od swoich terminali handlowych. Platformy firmy posiadają potężne funkcje dla doświadczonych, wymagających inwestorów, ale są również intuicyjne i łatwe w obsłudze dla nowicjuszy. Zostały wyposażone w przełomowe dla branży narzędzia, takie jak dealCancellation, które pozwala inwestorom zabezpieczyć się przed stratami na nawet 6 godzin, dając im możliwość cofnięcia przegranej transakcji i odzyskania środków za niewielką opłatą. easyTrade to kolejne innowacyjne narzędzie oparte na handlu opcjami, które oferuje maksymalny limit ryzyka bez ograniczania korzyści z handlu. Charakteryzuje się również brakiem wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego oraz brakiem spreadów, co ułatwia obliczanie zysków/strat podczas ustalania celów inwestycyjnych.

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3