Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

easyMarkets wprowadza kontrakty CFD na główną kryptowalutę świata

easyMarkets poszerza swoją ofertę o kontrakty CFD na bitcoina, pozwalając klientom inwestować w kryptowaluty – najnowszą klasę walorów finansowych.

 

Wprowadzenie kontraktów CFD na bitcoina jest pierwszym etapem śmiałej decyzji easyMarkets o wejściu do prężnie rozwijającego się świata kryptowalut i zapewnieniu w najbliższej przyszłości dostępu do kolejnych kryptowalut.

“Bitcoin jest pierwszą zdecentralizowaną walutą świata, jednak do niedawna jedyną platformą, na której można było w niego inwestować był Bitcoin Exchange. Wprowadzenie przez easyMarkets kontraktów CFD na bitcoina zmienia ten stan rzeczy. Nasi klienci mogą od dziś inwestować w instrumenty, których kurs uzależniony jest od waloru bazowego, ewentualnie korzystając z dźwigni dla zwiększenia wartości pozycji.”

 

 

Warunki handlu bitcoinem

Wprowadzając na swoją platformę kontrakty CFD na bitcoina (BTC), z początku easyMarkets oferować będzie wyłącznie parę BTC/USD. Oferta obejmuje następujące korzyści:

 • Dostęp 24/7
  Możliwość inwestowania w bitcoina w czasie rzeczywistym zarówno w weekendy, jak i o standardowych porach. Klienci easyMarkets mogą przedłużyć swój standardowy tydzień pracy, korzystając z identycznych, konkurencyjnych warunków inwestycyjnych.
 • Niska wpłata minimalna
  Klient może otworzyć pierwszą pozycję po zasileniu konta kwotą co najmniej 100 dolarów.
 • Zastosowanie dźwigni
  Traderzy handlujący kontraktami CFD na bitcoina za pomocą platfromy easyMarkets mają dostęp do dźwigni 1:10.
 • Gwarantowany Stop Loss i Take Profit
  Poziomy Stop Loss oraz Take Profit to istotne elementy inwestycyjnej strategii. easyMarkets oferuje gwarantowany poziom Stop Loss i Take Profit.
 • Brak poślizgu cen
  Zlecenia realizowane są po cenach podanych na platformie tradingowej, bez względu na zmienność.
 • Ochrona przed ujemnym saldem
  Jeżeli saldo inwestora osiągnie wartość ujemną, easyMarkets pokryje kwotę ujemnego salda, oszczędzając traderowi zmartwień.
 • Kompleksowe szkolenia na temat kryptowalut
  easyMarkets stworzyło obszerny e-book na temat bitcoina przeznaczony dla traderów zaczynających przygodę z kryptowalutami. Na czas wprowadzania na platformę kolejnych kryptowalut, easyMarkets zaplanowało również liczne inicjatywy edukacyjne. E-book easyMarkets poświęcony bitcoinowi dostępny jest na tej stronie..

 

Więcej informacji na temat kryptowalut można znaleźć na stronie easyMarkets.

 

Co mówią o nas inwestorzy