Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

Stale wprowadzamy innowacje do naszej oferty, tutaj z dumą dzielimy się naszymi najnowszymi osiągnięciami..

easyMarkets wchodzi do La Liga jako oficjalny sponsor Real Betis

easyMarkets zawarło wyłączną umowę sponsoringu dotyczącą miejsca na przodzie koszulek historycznego, hiszpańskiego klubu piłkarskiego Real Betis Balompié.

Przez następne 3 sezony stroje piłkarzy Real Betis Balompié będą ukazywać markę easyMarkets w widocznym miejscu, na przodzie koszulek.

Obie nasze organizacje dzielą te same wartości i poświęcenie dla tych, którzy nas wspierają. Oczekujemy z niecierpliwością na możliwości, jakie to partnerstwo przyniesie zarówno klubowi, jak i naszej firmie.

Dyrektor generalny easyMarkets

Nikos Antoniades

„Ta umowa sponsorska między dwiema renomowanymi organizacjami, szanowanymi w swoich branżach — easyMarkets i Real Betis Balompié — niewątpliwie okaże się niezwykle wartościowa dla obu stron. Nie mogę doczekać się ścisłej współpracy z Real Betis, by zmaksymalizować materialne i niematerialne korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron.”

Dyrektor biznesowy Real Betis Balompié

Ramón Alarcón

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podpisaliśmy tę 3-letnią umowę, ponieważ umowy sponsorskie osiągają większą wartość przy długoterminowym partnerstwie. Jednocześnie satysfakcjonuje nas, że oparty na technologii broker CFD wybrał Betis jako sposób na wejście do piłkarskiego świata, ponieważ podkreśla to starania, które podejmujemy w środowisku cyfrowym, będącym jednym z atutów, które easyMarkets ceni najbardziej”

Dyrektor marketingu easyMarkets

Ohad Golan

„Z niecierpliwością oczekujemy nowych możliwości, które wynikną z tego partnerstwa w zakresie ekspozycji marki i zwiększenia rozpoznawalności w świecie hiszpańskojęzycznym, a także na całym świecie, jako że La Liga i europejska piłka nożna są nie tylko oglądane lokalnie przez miliony osób, ale także transmitowane na całym świecie. Chciałbym także skorzystać z tej okazji, by podziękować SportsQuake i kierownictwu klubu za przyspieszoną procedurę, która przyniosła owocne skutki. Chcę życzyć zespołowi bardzo udanego sezonu.”

stadium

Co mówią o nas inwestorzy