Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

Wybory w USA: zabezpiecz się przed zmiennością w szczególnych warunkach handlu

merykańskie wybory uznawane są za wydarzenie wprowadzające wysokie ryzyko i wysoką zmienność. Pomimo że zmienność może zwiększać szanse na trafienie okazji, to może również zwiększać ryzyko. Na szczęście istnieją określone warunki handlowe i narzędzia, które pozwalają skutecznie niwelować ryzyko i zarządzać nim podczas zmienności przy handlowaniu.

Analitycy są zgodni, że właśnie te wybory będą unikalne pod względem historycznym – nie tylko ze względu na samych kandydatów, ale też okoliczności towarzyszące, jak światowy kryzys zdrowotny, który został nieumiejętnie rozegrany przez USA, co doprowadziło do mnóstwa negatywnych skutków dla gospodarki. Rynki stały się znacznie bardziej wyczulone i gotowe do przejścia na bezpieczne przystanie. easyMarkets oferuje warunki i narzędzia handlowe, które mogą pomóc zarządzać potencjalnymi fluktuacjami.

Darmowy, gwarantowany stop loss

Darmowy, gwarantowany stop loss jest standardową funkcją, dostępną na wszystkich kontach easyMarkets przy handlu w aplikacji lub na platformie handlowej easyMarkets. Pozwala ustawić maksymalną tolerancję ryzyka, co oznacza że nie przekroczysz swojej tolerancji lub ustalonego wcześniej dopuszczalnego poziomu straty. Przekłada się również na dodatkową ochronę konta i otwartych pozycji, jako że nadmierne straty mogą spowodować wybicie poziomu stop out marginesu bezpieczeństwa, co spowoduje zamknięcie otwartych pozycji do czasu spełnienia wymaganych warunków dotyczących depozytu zabezpieczającego.

Stałe spready

easyMarkets nigdy nie zmienia spreadów dla kont ze względu na zmienność w trakcie godzin handlu. Daje to naszym traderom lepszy obraz oczekiwanych kosztów, dzięki czemu mogą solidniej ustalać dolne i górne limity, jak również wytyczać cele na dzień handlowy.

dealCancellation*

Wyjątkowa funkcja easyMarkets, dealCancellation, pozwala traderom cofać nieudane inwestycje i odzyskiwać środki w kwocie pomniejszonej o niewielką opłatę za usługę. Traderzy mogą ustawić tymczasowe zabezpieczenia w trakcie dużej zmienności i „anulować” je w przypadku, gdy nie są już potrzebne, albo też korzystać z dealCancellation do ochrony konta przez czas do 6 godzin.

Ochrona przed ujemnym saldem

Standardowa funkcja wszystkich naszych kont, dzięki ochronie przed ujemnym saldem środki na Twoim koncie nigdy nie spadną do wartości poniżej zera, co stanowi dodatkową ochronę.

Gwarancja przejrzystości ceny

Warunki handlowe na platformie easyMarkets pomagają w utrzymaniu dokładności obliczeń zanim otworzą się rynki. To niezmiernie użyteczna funkcja w trakcie dużej zmienności na rynkach. Warunki, które pomagają w dokładnych wyliczeniach to między innymi:

Stałe spready

easyMarkets nigdy nie zmienia spreadów w reakcji na zmienność rynku w trakcie godzin handlowych.

Brak poślizgu na platformie easyMarkets

Poza niewątpliwą zaletą posiadania wiedzy o oczekiwanych kosztach masz również pewność, że transakcja zostanie wykonana po cenie, po jakiej została utworzona.

Brak ukrytych opłat

Nasz opłaty są przejrzyste, nigdy nie próbowaliśmy zobligować klientów do uiszczania opłat, których nie widać. Nigdy nie pobieramy opłat za zasilenia, wypłaty czy transfery między kontami MT4 i easyMarkets.

Zbliża się listopad. Pamiętaj o ty, aby się przygotować – miej świadomość, jak może rozwinąć się sytuacja i odpowiednio dopasuj do niej swoją strategię. easyMarkets daje Ci dostęp do odpowiednich narzędzi i zapewnia warunki do handlu.

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3