Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

easyMarkets na kongresie inwestycyjnym FxCuffs Poland 2017

11 Kwiecień 2017

Nasz zespół zakończył dosyć aktywny weekend 24-25 marca z wielkim uśmiechem, gdyż podczas 3 edycji krakowskich targów inwestycyjnych FxCuffs mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z wieloma użytkownikami platformy easyMarkets oraz inwestorami, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Targi FxCuffs odbyły się w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre. Nasz zespół szybko przystąpił do pracy, aby zakończyć trwające od tygodni przygotowania. Niedługo później centrum wypełniło się wystawcami i panelistami. Podczas tego dwudniowego wydarzenia targi odwiedziło także 4 tys. gości.

easyMarkets reprezentowały cztery osoby: kierująca polskim Oddziałem Nina Kozińska, dealer i ekspert ds. tradingu Tomasz Brach, odpowiadający za kontakty z polskimi uczestnikami programu partnerskiego easyMarkets Kamil Kołodziej, a także specjalista ds. relacji z klientami Karol Kobylarz, z którym zapewne mieliście kontakt przy okazji telefonicznych rozmów z polskim oddziałem easyMarkets.

Wszystkie osoby odwiedzające stoisko easyMarkets zadawały przemyślane pytania, zatem mieliśmy okazję odbyć wiele interesujących rozmów. Wiele osób było zainteresowanych opcją dealCancellation*, rewolucyjnym narzędziem tradingowym, które za niewielką opłatą pozwala anulować stratną transakcję w ciągu 60 minut od otwarcia pozycji.

Sporo pytań dotyczyło funkcjonalości platformy i możliwościach inwestycyjnych. Była to doskonała możliwość by osobiście porozmawiać z dealerem, skorzystać z jego doświadzenia i wiedzy rynkowej, oraz uzyskać odpowiedzi na szczegółowe pytania techniczne. Zainteresowaniem cieszył się też nasz program afiliacyjny. Kamil Kołodziej zaspokajał wiedzę i ciekawość wszystkich zainteresowanych partnerstwem afiliacyjnym.

Każdy, kto podczas FxCuffs zdecydował się założyć konto otrzymał w nagrodę spready VIP, nawet w przypadku rejestracji konta bez statusu VIP. Zorganizowaliśmy również konkurs, podczas którego nasi goście przewidywali jaki będzie kurs EUR/USD na poniedziałkowym otwarciu sesji. Osoba, która podała kurs najbardziej zbliżony do rzeczywistego otrzyma tablet iPad Air, za pomocą którego będzie mogła pobrać nową aplikację easyMarkets, aby w szybki i prosty sposób przystąpić do realizacji transakcji.

„FxCuffs to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydażeń inwestycyjnych w Polsce. Chcieliśmy tam być, by pokazać naszą ofertę, technologie oraz bezpośrednio się spotkać z naszymi klientami i inwestorami”, stwierdziła Nina Kozińska kilka dni po zakończeniu targów. Z pewnością długo jeszcze będziemy wspominać miniony weekend. Zarówno w bliskiej, jak i odległej przyszłości mamy nadzieję na udział w podobnych wydarzeniach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Największą korzyścią była dla nas okazja do bezpośrednich rozmów. Warto przypomnieć, iż celem stworzenia easyMarkets było stworzenie prostej, funkcjonalej platformy dla traderów. Dziś posiadamy duży zespół ds. wsparcia klienta, który odpowiada na setki telefonów od obecnych i przyszłych klientów, wiedząc, iż broker powinien oferować coś więcej, niż dostęp do rynku. Uważamy, że broker powinien zapewniać wsparcie oraz pokazywać, jak można sprawić, że inwestowanie będzie przyjemnością.

Mimo, iż nie jesteśmy w stanie osobiście spotkać się z każdym z tysięcy traderów, FxCuffs to tylko element naszego kontaktu z klientami! Zawsze ogromną przyjemnością jest dla nas każda rozmowa oraz kontakt z klientem gdyż w dalszym ciągu pragniemy usprawniać świat tradingu, co czynimy od 2001 roku.

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu!

Zespół easyMarkets

* Obowiązuje pełna wersja regulaminu

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
  • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
  • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
  • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
  • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
  • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
  • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
  • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
  • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
  • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3