Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

Stale wprowadzamy innowacje do naszej oferty, tutaj z dumą dzielimy się naszymi najnowszymi osiągnięciami..

Przed wyborami prezydenckimi w USA warunki handlowe w easyMarkets nie ulegną zmianie

7 Listopad 2016

Innowator technologii easyMarkets gwarantuje, że warunki handlowe przed wyborami prezydenckimi w USA nie ulegną zmianie.

W tym roku byliśmy świadkami dużych wahań na globalnych rynkach, począwszy od Brexitu, a skończywszy na debatach kandydatów na prezydenta USA. A spodziewać się można, że zrobi się jeszcze bardziej gorąco, gdy przyjdzie dzień wyborów. Dlatego easyMarkets po raz kolejny już deklaruje, że nie wprowadzi żadnych zmian w dotychczasowych warunkach handlowych. Traderzy w dalszym ciągu będą mogli korzystać z dźwigni na poziomie 200:1, gwarantowanego Stop-Lossu, stałych spreadów. Bez zmian pozostaną też wymagania względem depozytu zabezpieczającego. Co więcej – nadal zapewniona będzie ochrona przed saldem ujemnym.

Nikos Antoniades, CEO w easyMarkets, powiedział, że „nieprzewidziane wydarzenia niosą ze sobą niepowtarzalne możliwości, a część traderów może zechcieć z nich skorzystać. Nie będziemy ich karać tylko dlatego, że mają ochotę wziąć udział w akcji”. I dodał: „Właściwie przy okazji takich właśnie wydarzeń oferowane przez nas narzędzia w rodzaju dealCancellation mogą okazać się bardzo pomocne”.

dealCancellation* to jedyny w tej branży mechanizm pozwalający za niewielką opłatą na anulowanie tracącej pozycji w ciągu 60 minut od jej otwarcia oraz zwrot pieniędzy. Wyobraź sobie, że otwierasz pozycję w czasie wyborów, a rynek nagle zwraca się przeciwko Tobie. A Ty musisz tylko swoje zlecenie anulować, tak jak gdyby nigdy go nie było.

Nikos Antoniades powiedział też, że “jeśli Brexit nas czegokolwiek w tym roku nauczył, to tego, że należy oczekiwać nieoczekiwanego. Chociaż nie jesteśmy w stanie przewidzieć wyniku wyborów w USA, nasi traderzy mogą pewni, że dotrzymamy obietnicy nawet w przypadku wyjątkowo niekorzystnych warunków rynkowych.”

*zasady i warunki.

Opcja dealCancellation© podlega zgłoszeniu patentowemu o nazwie „Easy Cancellation Option”oraz numerze 62334455, które oczekuje na rejestrację.

Co mówią o nas inwestorzy