Wiadomości easyMarkets

INFORMACJE O NOWOŚCIACH I WYDARZENIACH

easyMarkets wypuszcza nowe, unikatowe narzędzie – Freeze Rate

3 kwietnia 2017 r.

Z dumą wprowadzamy „Freeze Rate”*, kolejną nowinkę w branży, która pozwala zamrozić cenę przed dokonaniem decyzji o kupnie lub sprzedaży, bezpłatnie.

„Siłą napędową naszych innowacji jest chęć znajdowania rozwiązań dla potrzeb naszych inwestorów. Tym razem pomyśleliśmy «Co by było, gdybyś mógł zatrzymać czas przed podjęciem decyzji o zawarciu lub zamknięciu transakcji?» Na początku wydawało się to niemożliwe, ale jednak się udało” – powiedział CEO Nikos Antoniades

Czym dokładnie jest Freeze Rate?

Kiedy widzisz kurs, po którym chciałbyś otworzyć (kupić lub sprzedać) lub zamknąć pozycję, możesz zamrozić go na kilka sekund i porównać z bieżącym kursem na żywo. W ciągu tego dodatkowego czasu, kiedy wybrany przez Ciebie kurs jest zamrożony, możesz zrobić jedno z poniższych:

 • Jeśli kurs na żywo nie staje się lepszy niż kurs zamrożonym, możesz kupić lub sprzedać albo zamknąć pozycję po zamrożonym kursie, mimo że kurs na żywo zdążył się już zmienić. To pomoże Ci odbić sobie część lub nawet cały spread.
 • Jeśli kurs na żywo jest lepszy niż kurs zamrożony, możesz zrezygnować z handlu po kursie zamrożonym i zamiast tego poczekać i handlować po poprawionym kursie rynkowym lub ponownie zamrozić nowy kurs i powtórzyć cały proces.

Podaj przykład Freeze Rate

Chcesz sprzedać GBP/USD, a cena sprzedaży wynosi 1,2550. Możesz zamrozić ten kurs i obserwować zmianę kursu rynkowego na żywo. W ciągu kilku sekund (nazwijmy je „okresem zamrożenia”) zobaczysz wyższy kurs 1,2551, który stanowi lepszy kurs do transakcji sprzedaży. W takim przypadku możesz poczekać na zakończenie okresu zamrożenia, skorzystać z lepszego kursu 1,2551 i sprzedać. Możesz też zamrozić lepszy kurs 1,2551 i powtórzyć ten sam proces tyle razy, ile chcesz, aż będziesz zadowolony z uzyskanej ceny.

Skorzystajmy z tego samego przykładu, gdy chcemy sprzedać GBP/USD, a kurs wynosi 1,2550. Używasz Freeze Rate i zamrażasz kurs 1,2550. W czasie zamrożenia kurs na żywo spada do 1,2549, co jest gorszą ceną do sprzedaży niż kurs zamrożony. W tym przypadku decydujesz się na sprzedaż po zamrożonym kursie 1,2550 przed końcem okresu zamrożenia, mimo że kurs rynkowy na żywo zdążył się już zmienić na 1,2549. Daje Ci to przewagę nad rynkiem, ponieważ Twoja transakcja pokryłaby dużą część spreadu.

Możesz użyć tego narzędzia tyle razy, ile chcesz, bez żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat. Korzystanie z Freeze Rate nie tylko pomaga w handlu, ale może znacznie obniżyć koszty.

W połączeniu ze wszystkimi innymi warunkami handlowymi, które oferuje easyMarkets, w tym z brakiem poślizgu, stałymi spreadami, gwarantowanym Stop Loss i oczywiście dealCancellation ** , ta wyjątkowa funkcja, która została wymyślona, wynaleziona i stworzona przez easyMarkets, umacnia nasz cel, którym jest pomaganie naszym inwestorem w osiągnięciu najlepszej szansy na sukces.

Możesz rozpocząć handel z Freeze Rate na swojej platformie easyMarkets. Jeśli masz jakieś pytania, nasz Menedżer sukcesu klienta chętnie na nie odpowie.

 

Nie masz jeszcze u nas konta? Wypróbuj easyMarkets .

*Należy pamiętać, że zagwarantowanie stawki w powyższych metodach podlega ograniczeniom. Zmienność rynku może powodować zmiany kursów między momentem realizacji zlecenia a momentem dotarcia zlecenia do naszego systemu. Może to spowodować, że easyMarkets nie będzie w stanie zrealizować Twojego zamówienia.

** Obowiązuje Regulamin

 

Co mówią o nas inwestorzy

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
Messenger
 • 1 Polub lub śledzić easyMarkets na Facebooku
 • 2. Otwórz Messenger i znajdź $s
 • 3. Zacznij rozmowę

Akceptujemy czat na Facebook-u
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
WhatsApp
 • 1. Dodaj następujący numer easyMarkets do listy kontaktów +357 99 875 998
 • 2. Otwórz WhatsApp i wybierz dodany przed chwilą numer
 • 3. Zacznij rozmowę

Przyjmujemy prośby o rozmowy na WhatsApp
poniedziałek – piątek 8:00-22:00 GMT +2GMT +3

Dziękujemy

Zapoznamy się z Twoją wiadomością i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

W międzyczasie możesz przejrzeć nasze Centrum edukacji lub FAQ

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Wyślij wiadomość

Dziękujemy

Jeden z naszych pracowników działu obsługi klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

W razie pilnych pytań możesz skorzystać z czatu tutaj

keyboard_arrow_left
Zadzwoń do nas
call
call
Prośba o oddzwonienie
Preferowany czas kontaktu
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami

Cześć! Witamy w easyMarkets. Chcemy tylko dać znać, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

Prośba zakończona niepowodzeniem

Coś poszło nie tak. Spróbuj później.

keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Otwórz QQ i znajdź easy-forex 易 信 (800128208)
 • 2. Zacznij rozmowę
keyboard_arrow_left
Porozmawiaj z nami
 • 1. Zeskanuj poniższy kod QR
 • 2. Zacznij rozmowę

Akceptujemy prośby WeChat
od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 GMT +2GMT +3